Matt Horwich vs Filip Tomczak na FEN 15 Final Strike

02 grudzień 2016
1
Matt Horwich vs Filip Tomczak na FEN 15 Final Strike

fen-15-horwich-vs-tomczak_1480637058_7058
Matt Horwich (28-25-1), były zawodnik organizacji UFC i Bellator i jedna z najbarwniejszych postaci światowego MMA, już 14 stycznia wystąpi w klatkoringu Fight Exclusive Night! Na gali FEN 15 Final Strike w Lubinie Amerykanin zmierzy się z młodym wilkiem polskiego MMA – niepokonanym na zawodowym ringu Filipem Tomczakiem (4-0).

Matt „Suave” Horwich należy do najbardziej rozpoznawalnych wojowników MMA. 38-letni weteran, który występował na arenach najważniejszych światowych organizacji, ma na koncie ponad 50 zawodowych walk, z których ponad połowę wygrał. Poza UFC i Bellatorem walczył m.in. dla nieistniejących już Strikforce oraz International Fight League, w 2007 roku zdobywając pas IFL i zajmując 1. miejsce w IFL World Grand Prix.

Ostatni pojedynek Amerykanin stoczył na gali PLMMA 70, gdzie musiał uznać wyższość Marcina Naruszczki, który wypunktował Horwicha na dystansie 3 rund.

Naprzeciwko Amerykanina stanie obiecujący reprezentant młodego pokolenia Filip Tomczak. 25-letni fighter MMA Devil Fight Club Poznań świetnie rozpoczął swoją zawodową karierę, odnosząc komplet zwycięstw w czterech stoczonych dotychczas walkach, trzykrotnie poddając rywali w pierwszych rundach. Żaden z jego przeciwników nie może się jednak równać umiejętnościami i doświadczeniem z Horwichem, więc walka na gali FEN 15 będzie dla Tomczaka prawdziwym testem sportowej dojrzałości.

Oficjalna informacja prasowa FEN

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Eksporter Zła
Eksporter Zła
5 lat temu

zabrzmiało trochę jak materiał reklamowy przyklejony ze strony promotora, a nie obiektywny news.
Z owego tytana pozostał wrak, który zapomniał na ostatniej walce ile walczy rund…

Tagi

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x