Michał Włodarek vs. Yosef Ali Mohammad na lutowym Euro FC 2 w Pradze

19 Grudzień 2016
Michał Włodarek vs. Yosef Ali Mohammad na lutowym Euro FC 2 w Pradze

wlodarek-mohammad-eurofc2

Bardzo ciekawa informacja przeniknęła do naszej redakcji. Już 11 lutego, Michał Włodarek (7-2) spróbuje odwrócić los na swoją korzyść, tym razem w pierwszej walce w pełni na obcej ziemi, bo na Euro FC 2 w Pradze.

Choć poznański zawodnik walczył już w Anglii, to jednak październikowe starcie z 2015 w Londynie, po części można zaliczyć do krajowych, bo w KSW i przy akompaniamencie licznie zgromadzonej Polonii, która tego dnia wypełniła Wembley Arenę. Była to również pierwsza porażka w karierze Michała, który wygrywając z Oli Thompsonem, sfaulował go i walki już nie wznowiono, ogłaszając jego rywala zwycięzcą. Druga porażka nastąpiła rok później w Zielonej Górze, gdzie Włodarek został szybko spacyfikowany duszeniem gilotynowym ze strony byłego pretendenta KSW – Michała Kity.

Teraz jego rywalem będzie niebezpieczny Yosef Ali Mohammad (7-3), który zwykł szybko nokautować swoich rywali, ale ma również na koncie dwukrotną przegraną z nowym mistrzem wagi ciężkiej KSW – Fernando Rodriguesem Jr. i to całkiem niedawno, bo w październiku tego roku. Yosef obecnie reprezentuje Szwecję i jest posiadaczem pasa miejscowego Superior FC. Tydzień temu powrócił na ścieżkę zwycięstw, nokautując kolejnego oponenta w 1 rundzie.

Prawdopodobnie będzie to druga walka wieczoru na karcie European Fighting Challenge 2.

Komentarze

  • boohmacher

    Wow bardzo dobre zestawienie. Licze ze euro fc bedzie czesciej siegac po czolowych polskich zawodnikow.

  • asd

    typowy szwed