Okniński: "PLMMA bliskie podpisania umowy z telewizyjną Wirtualną Polską"

12 Grudzień 2016
Okniński: "PLMMA bliskie podpisania umowy z telewizyjną Wirtualną Polską"

okninski-wirtualna-polska-tv

Każdy dzień bliżej końca kalendarzowego roku, to moment w którym Profesjonalna Liga traci umowę telewizyjną z Orange Sport, bo od dawna wiadomo, że sama stacja przechodzi w niebyt. Wg informacji od Mirosława Oknińskiego, jedną z kilku dostępnych opcji jest powstały niedawno kanał Wirtualna Polska. W krótkiej rozmowie telefonicznej, usłyszeliśmy:

„PLMMA jest bliskie podpisania umowy z telewizyjną Wirtualną Polską.”

Na dalsze szczegóły będziemy musieli jednak jeszcze poczekać. Telewizyjny kanał Wirtualnej Polski, od początku grudnia jest już dostępny m. in. na platformie NC, jako kolejny krok w rozwoju internetowego gracza.

Komentarze

 • Primo

  Telewizja w internecie to jedyny ratunek dla telewizji w dzisiejszych czasach , wiec jak najbardziej dobry i perspektywiczny ruch 🙂

  • W. Mrozowski

   Z tym, że internetowa telewizja właśnie weszła na tradycyjny rynek telewizyjny i o ten kanał chodzi 🙂

   • Primo

    Z czasem zniknie z tego rynku i zostanie tylko telewizja w internecie . Widzow trzeba lapac na kazdej plaszczyznie , wiec to tez dobry ruch ze strony telewizji 😛 . Moze nie za rok i nie dwa , ale w koncu tradycyjna telewizja umrze smiercia naturalna a internetowa zajmie jej miejsce.Poki tak nie jest kase trzeba zarabiac mimo wszystko. Prawda jest tez taka , ze PLMMA to tez nie ksw czy fen pod wzgledem medialnym rzecz jasna , wiec podpisanie umowy z wp to i tak spory sukces . Pod wzgledem sportowym miazda inne federacje , tylko komu w dzisiejszych czasach chodzi o sport ?