Pierwsze słowa zwycięzców po UFC 207

autor:
31 Grudzień 2016
0
Pierwsze słowa zwycięzców po UFC 207

cody-garbrandt-dominick-ufc207

Tradycyjnie nasze podsumowanie UFC 207, rozpoczynamy od pierwszych słów wypowiedzianych przez zwycięzców, choć nie zabrakło Tima Meansa z walki otwierającej, która zakończyła się brakiem rozstrzygnięcia po zamieszaniu z kolanem na twarz Alexa Oliveiry.

Amanda Nunes:

Trenowałam naprawdę ciężko do tego pojedynku. Jestem bardzo oddanym fighterem. Cała moja drużyna pomogła uczynić mnie wspaniałym zawodnikiem i wnieśli mnie na wyższy poziom. To niesamowite, to jest mój moment. Ronda zrobiła sporo dla tego sportu, dziękuję ci. teraz jestem mistrzynią i zamierzam tu zostać na długo.
Moja dziewczyna Nina będzie kolejną mistrzynią. W sprawie pytania, podobało mi się to, że mogłam pokazać kim jestem. Wiedziałam, że Ronda jest kimś i każdy ją kocha. Nikt jednak nie jest w stanie odebrać mi pasa. Wiedziałem o niej wszystko i byłam gotowa. Trenowałam na tę dziewczynę od pierwszego pojedynku i udowodniłam, że jestem najlepsza. Teraz Ronda przejdzie na emeryturę i zacznie grać w filmach. Ona i tak ma sporo pieniędzy. My w tej dywizji mamy sporo talentów, zapomnijcie o Rondzie. Jestem prawdziwą mistrzynią.

Cody Garbrandt:

To brzmi niesamowicie, czekałem na to i wizualizowałem to sobie od 12 roku życia, kiedy zacząłem oglądać UFC. To była wspaniała podróż i chciałbym podziękować każdemu, kto mnie w niej wspierał od początku aż do teraz. Nie byłoby mnie tutaj bez nich, zwłaszcza bez tego chłopaka tutaj, który od 5 roku życia walczył z białaczką na śmierć i życie, by dzisiaj móc mnie wyprowadzić do pojedynku, żebym ja teraz mógł mu założyć ten pas.
Walczyłem i dorastałem w trudnym środowisku, nic po drodze nie miało na mnie wpływu. Gratuluję Domickowi i jego ekipie, nie bez powodu był mistrzem i jednym z najlepszych na świecie. Teraz ja jestem najlepszy na świecie, więc chodźcie wszyscy, którzy chcecie mnie spróbować. TJ Dillashaw skurwielu, chodź i spróbuj.

TJ Dillashaw:

Wiedziałem, że Lineker jest twardy. Uderzałem łokciami z całej siły, a moja dźwignia na łydkę była bardzo głęboko założona. To go będzie jutro bolało. Jestem bardzo szczęśliwy, bo jeszcze nikt go tak nie zdominował. Dziękuję trenerowi, która poświęcił się mi jak nigdy nikt wcześniej. Chcę swój pas, Dominick Cruz to dziwka. Ucieka przede mną, ja pokonałem kolejnego pretendenta a on mierzy się z numerem 6. Dominick ucieka, bo wie że go chcę, pas jest mój. Cody to twardziel, ale Cruz go przechytrzy tak jak on zawsze to robi. Nie dbam jednak o to z kim o niego zawalczę. Dominick, wiem że wybierasz sobie walki. Chcę swój pas.

Ray Borg:

Nie jestem pewny, ale możliwe że złamałem kostkę w 2 rundzie. Mam wygraną i to jest najważniejsze. Dla tych, którzy nie wiedzą kim jestem, teraz już wiecie. Dokonam kilku usprawnień ale zostanę w tej dywizji. Miałem kilka spraw osobistych w tym tygodniu, ale jak się ze wszystkim uporam to chciałbym kiedyś walczyć z Demetriousem. Mam nadzieję, że to będzie w przyszłym roku, więc naprawię co trzeba i miejmy nadzieję, że zawalczę o pas.

Neil Magny:

Na pewno Johny wygrał 2 rundę. Czułem jakby przez 1 i 3 rundę zamulał, próbując jedynie utrzymać pozycję. Jego zapasy kontra moje ataki i poddania zmierzyły się z jego chęcią pozostania u góry. To jest walka MMA, on przyszedł tutaj na zapasy, ale ja byłem lepszy w uderzeniach i grapplingu. Dwie rundy do jednej. Możemy zrobić to jeszcze raz. Wiem, że Hendricks jest blisko decyzji o emeryturze. Wygrałem dwa do jednego na pewno.

Antonio Carlos Junior:

Tak, spodziewałem się takiej walki, bo mój rywal jest dobrym rywalem. Po kilku przegranych, teraz nastał dla mnie nowy czas. Najlepszego w Nowym Roku dla wszystkich. Trzecia runda była decydująca, więc postanowiłem go obalić i posłać kilka ciosów. Jestem bardzo szczęśliwy.

Alex Garcia:

Jestem super szczęśliwy. Chcę walczyć w Brooklynie, Dana… bonus 50 tysięcy za nokaut wieczoru. Widziałem jak Mike napiera ponownie kolanem, dlatego tym razem zszedłem z ciosu i posłałem prawy sierp. Chcę walczyć z TOP 15, chcę walczyć jak najczęściej bo niedawno pauzowałem przez kontuzję, ale teraz jestem zdrowy i wróciłem. Hej, wszystkiego najlepszego dla wszystkich!

Niko Price:

Pracowaliśmy nad tym poddaniem długo i widziałem okazję kilkukrotnie. Gdy chwyciłem to trzymałem już możliwie jak najciaśniej. Gdyby nie złapał mojej nogi, pewnie poddałbym go szybciej. Hej, czekam na 50 tysięcy dolarów bonusu, poddanie wieczoru. Jestem gotowy na wszystko, każdego rywala, walkę na dzień przed. Jedziemy dalej!

Tim Means:

Widziałem, że podpiera się tylko kolanem ale ręce ma cały czas w górze. Myślałem, że sedzia przerywa pojedynek przez nokaut. Przyszedłem tutaj walczyć i udowodnić, że mam dobre zapasy, rzucałem nim na boki. Przyszedłem tu wygrać… Dana, Joe, chciałbym dostać to na co zasłużyłem. Myślałem, że podpiera się w dwóch punktach a nie trzy. Jeszcze jedno do wszystkich tutaj dziennikarzy, którzy piszą sporo shitu. Zamiast pisać, że jestem zapaśnikiem to wiedzcie, że jestem zawodnikiem MMA. Napiszcie coś nowego lub wyłączcie laptopy.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o