RIZIN 3: Szymon Bajor przegrał z Valentinem Moldavskym przez jednogłośną decyzję

29 Grudzień 2016
RIZIN 3: Szymon Bajor przegrał z Valentinem Moldavskym przez jednogłośną decyzję

bajor-rizin-moldavsky-wygrana

Znamy już wynik drugiego etapu Grand Prix wagi ciężkiej z udziałem Szymona Bajora i Valentina Moldavsky’ego. Po dwóch rundach Rosjanin zdołał kontrolować zawodnika z Rzeszowa i zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów, zachowując sporo zdrowia do kolejnej rundy.

Runda 1.
Szymon atakuje prostym, obaj badają się w stójce. Rosjanin posyła sierp, Bajor odpowiada prostymi. Moldavsky trafia lewym, Szymon kontroluje środek. Valentin rozcina Polaka sierpem, ten odpowiada ale zostaje obalony za nogę. Polak pracuje z pleców, sędzia podnosi walkę. Szymon napiera mocnymi ciosami, rywal unika i obala, wpada w garde. Valentin zadaje ciosy z góry,Szymon odpowiada. Walka podnosi się do góry, Valentin trafia potężnym sierpem i poprawia. Szymon wchodzi w klincz ale rywal obraca go do narożnika.

Runda 2.
Mocna wymiana po obu stronach, po której Moldavsky zdołał obalić Polaka, który niemal założył kimurę przy której Valentin krzyknął z bólu. Valentin kontroluje walkę z góry i trzyma pozycję przez większość rundy. Szymon sięga jeszcze po rękę do balachy i po nogę uciekającego rywala. Moldavsky wraca do parteru i kontroluje z bocznej. Szymon próbuje wstać, Valentin nie pozwala już do samego końca i zwycięża jednogłośną decyzją.

Komentarze

  • kamerling

    Szkoda. Smuteczek. :- ( Osobiście myślałem, że ta kimura się uda…

  • boohmacher

    Moldavsky calkiem ladnie rozegral ta walka. Ciekaw jestem jaki bedzie mial teraz plan na walke z ciezszym i bardziej doswiadczonym zapasnikiem.