Tyberiusz Kowalczyk odszedł z federacji FEN

30 Grudzień 2016
Tyberiusz Kowalczyk odszedł z federacji FEN

tyberiusz-odszedl-z-fen

Paweł Jóźwiak od dawna nawoływał w mediach do pojedynku Tyberiusza Kowalczyka z Mariuszem Pudzianowskim, ale chyba nie spodziewał się, że taki scenariusz może mieć szansę, lecz w drugą stronę. Jak ogłosił przed chwilą „Tyberian”, jego współpraca z Fight Exclusive Night właśnie dobiegła końca.

Informacja z fan page’a zawodnika:

W związku kończącym się rokiem 2016 chciałbym ogłosić bardzo ważną dla mnie decyzję. A mianowicie postanowiłem zakończyć współpracę z federacja FEN. Życzę federacji dalszych sukcesów ale już beze mnie????. Pozdrawiam wszystkich zawodników, których miałem zaszczyt poznać na swojej drodze i życzę im samych sukcesów, i niech kontuzje omijają Was z daleka ????.

Jednocześnie oświadczam iż czekam na propozycje od federacji która spełni moje warunki umowy jeżeli taka jest? Jestem otwarty na propozycje.

Tyberiusz idealnie wstrzelił się w „timing” bo zaledwie kilka dni temu, KSW ogłosiło największy event w swojej historii, na Stadionie Narodowym w Warszawie. W sytuacji, gdy ogłoszony Mariusz Pudzianowski nie ma jeszcze oficjalnego rywala, niepokonany Tyberiusz nie jest wcale złym pomysłem.

Komentarze

 • Robi

  Pudzanowski – Kowalczyk na Narodowym musi być 🙂 Jak nie teraz to kiedy? Tylko dwóch zawodników widzę Thompson albo Tyberiusz najlepsi rywale dla Pudziana w tym momencie.

 • Invmvm

  Tyberiusz Kowalczyk na narodowym powinien zawalczyć z Popkiem, aby ludzie go lepiej poznali i dopiero po tej walce dostać jesienią/zimą walkę z Pudzianem na KSW (pewnie w Krakowie).
  Natomiast na narodowym powinni zrobić walkę Pudziana z Bedorfem i Różala z Rodriguezem jr.

 • boohmacher

  Ciekawe czy odszedł tylko dlatego bo liczy na lepszą kasę w Ksw czy są jeszcze jakieś inne powody. W ogole to moim zdaniem Nie jest jakąś bardzo znaną postacią i nie zdziwię się jak Ksw go nie zatrudni.