Użytkownik Facebooka transmitował KSW 37 na żywo dla ponad 200 tysięcy widzów

05 Grudzień 2016
3
Użytkownik Facebooka transmitował KSW 37 na żywo dla ponad 200 tysięcy widzów

Foto: natemat.pl

Foto: natemat.pl


Nowa technologia transmisji na żywo Facebooka, dała jego użytkownikom zupełnie nowe możliwości a portal zyskał drugi oddech. Nowe rozwiązania to również kolejne zagrożenia z jakimi muszą poradzić sobie jego właściciele platformy społecznościowej, oraz firmy takie jak federacja KSW.

Już podczas gali KSW 37, w „media room” dotarła do nas informacja, że jeden z użytkowników FB wykupił transmisję PPV gali w cenie 40 zł i udostępnił transmisję Live z ekranu swojego telewizora. Zanim cały proceder został ukrócony, „bohater” opowieści zgromadził około 250 tysięcy widzów.

Transmisje FB na żywo rodzą dość dziwne sytuacje również dla takich mediów branżowych jak nasze. Teraz, postronni fani mogą bez problemu pokazywać na żywo ważenie zawodników, których federacja KSW konsekwentnie zabrania pokazywać nam. W niedługim czasie powinniśmy spodziewać się więcej sytuacji tego typu i Facebook będzie musiał wzmocnić mechanizmy obronne, by ochronić się przed własnym wynalazkiem.

UPDATE: Kilkanaście osób, które ma w swoich znajomych Pawła Jóźwiaka na FB, poinformowało redakcję MMAnews, że prezes FEN również dołączył do Facebookowej transmisji KSW 37.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Zawodnik32Jacekadam Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
K. Witek
Editor
K. Witek
Offline

UPDATE wygrało życie !!! Haha

adam
Gość
adam
Offline

a połowa z tych oglądających to pewnie były osoby które kupiły PPV poprzez KSWTV i nie mogły oglądać kupionej przez siebie transmisji.
PS: składaliście spory przez paypala żeby odzyskać pieniądze za transmisję KSW 37? Bo jako tako mogliśmy zobaczyć tylko 5 no 4,5 na 9 walk za pomocą tej wspaniałej platformy więc lekko nie wywiązali się z umowy

Jacek
Gość
Jacek
Offline

Tym razem kswtv sie nie spisalo. Ja w ogole nie moglem sie polaczyc …