ACB 52: Michał Andryszak znokautował Denisa Smoldareva w 1 rundzie. Czyżby kolejny pretendent? (+video)

21 Styczeń 2017
ACB 52: Michał Andryszak znokautował Denisa Smoldareva w 1 rundzie. Czyżby kolejny pretendent? (+video)

andryszak-nokaut-smoldarev-acb52

Przed chwilą zakończył się kolejny, spektakularny pojedynek Michała Andryszaka dla federacji ACB. W pięknym stylu, „Longer” brutalnie spacyfikował Denisa Smoldareva, gdzie dosłownie nie było już czego dobijać.

Obaj zaczęli od badania zasięgu i obaj poszli po zamaszystym sierpie w powietrze. Smoldarev spróbował „bach fista”, Michał skrócił dystans i sklinczował, przycisnął do siatki. Smoldarev spróbował przerzucić przez siebie ale kompletnie nie wstrzelił się w moment i upadł na plecy, naciągając Michała na siebie do półgardy. Polak bez uderzeń, zabezpiecza pozycję. Denis broni, Longer posyła kilka „ogłuszaczy”.

Akurat gdy Denis postanowił uciec podparty jedną ręką, zadziałały nowe zasady UFC, również obowiązujące teraz w ACB. Michał czujnie posłał kolano na szczękę rywala, który obrócony impetem padł na brzuch i nie jest świadomy, że to już koniec.

Przed galą rozmawialiśmy z Pawłem Kowalikiem, który jest obecnie w Austrii i są wielkie nadzieje, że ten pojedynek mógł być dobrym wstępem do walki o pas. Nic jeszcze nie zostało w tej kwestii ustalone oficjalnie.

Komentarze

 • moon

  Andryszak fajny temat na KSW No ale nie ma tego ” biznesowego” przełożenia według Kawula wiec bedzie sie obijał po podrzędnych galach a patrząc na jego rekord i tego z rysunkami na czole to coś w tym biznesie jest nie halo.

  • W. Mrozowski

   Oby nie. Michał lubi dużo walczyć. Max 2 walki przy dobrym wietrze to wszystko co zdołałby wyciągnąć. A obie federacje raczej niechętnie będą puszczały teraz fighterów na wymianę. Poza tym zapytam o kontrakt, bo pewnie nie może.

   • moon

    Ma bardzo dobry rekord i szkoda gościa marnować bo „niebiznesowy” 😉