ACB 53: Polscy zawodnicy poznali rywali na galę w Olsztynie

24 Styczeń 2017
ACB 53: Polscy zawodnicy poznali rywali na galę w Olsztynie

zielinski-yakhaev-acb53

„Będzie Pan zadowolony” z zakupu biletu na ACB 53 w Olsztynie, bo wg najnowszego „rozkładu jazdy”, na kibiców dobrej akcji czeka w Olsztynie aż 15 zawodowych pojedynków i nic dziwnego, że gala zaczyna się od 18:00. Przed chwilą ogłoszono nazwiska nowych zawodników oraz nazwiska dla fighterów już wcześniej zapowiedzianych.

Tym samym rywalem ogłoszonego niedawno Adriana Zielińskiego, będzie doświadczony Rasul Yakhyaev (10-3; 4-1 NC ACB), który do tej pory nie przegrał żadnego z pojedynków dla czeczeńskiej federacji. Klubowy sparringpartner Paweł Kiełek, spotka się z Arturem Lemos (7-2; 0-2 ACB), mistrzem portugalskiego IPC, gdzie mieszka i trenuje, a który cały czas szuka okazji do zdobycia pierwszego zwycięstwa w ACB.

Jednym z bardziej interesujących starć, będzie zestawienie niedoszłego pretendenta KSW Michaila „Samotnego Wilka” Tsareva (31-6; 1-1 ACB) w konfrontacji ze świetnym Jonasem Bilsteinem (17-5), który już raz pokazał się w Polsce. Z nowości, jest również świeżo podpisany Rafał Czechowski (6-3) z klubu Grappling Kraków, w konfrontacji z Lambertem Akhiadovem (6-4; 3-2 ACB), który swego czasu rezydował w stolicy. Obaj będą chcieli pokazać się po ostatniej przegranej z jak najlepszej strony.

Do oktagonu powróci niepokonany Krzysztof Gutowski (2-0) z warszawskiego S4, w pojedynku z również niepokonanym Adlanem Mamaevem (1-0, 1-0 ACB). Ogłoszony niedawno Paweł Karwowski już wie, że w Hali Urania spotka się z Umarem Gaisumovem (1-0; 1-0 ACB). Na koniec Patryk Wołodkiewicz, który podejmie rękawice z Jokharem Duraevem (2-0; 2-0 ACB), bratem czempiona ACB Alberta Duraeva.

Na koniec pozostał szumnie zapowiedziany niedawno udział Karola Celińskiego, którego rywalem oficjalnie będzie Batraz Agaev (3-0) z Północnej Osetii. Agaev miał walczyć na sobotnim ACB 52 w Wiedniu, ale jego pojedynek został przełożony na galę w Olsztynie.

Oto, jak przedstawia się dotychczasowa karta walk:
77 kg: Umar Gaisumov vs Paweł Karwowski
57 kg: Shamil akhmaev vs Kamil Unruh
66 kg: Adlan Mamaev vs Krzysztof Gutowski
70 kg: Muslim Abdulaev vs TBA
61 kg: Dukhvaha Astemirov vs TBA
66 kg: Mansur Arsakhanov vs TBA
70 kg: Bay Ali Shaipov vs Artur Kamiński
77 kg: Jokhar Duraev vs Patryk Wołodkiewicz
66 kg: Lamberd Akhyadov Rafał Czechowski
77 kg: Aslambek Arsamikov vs TBA
77 kg: Ibragim Tibilov vs TBA
93 kg: Karol Celiński vs Batraz Agaev
70 kg: Pawel Kielek vs Artur Lemos
84 kg: Mikhail Tsarev vs Jonas Bilstein
70 kg: Adrian Zieliński vs Rasul Yakhyaev

Bilety na ACB 53 z datą 18 lutego w olsztyńskiej Hali Urania, do nabycia w internetowym www.ticketpro.pl w cenie od 50 zł. Gala rozpocznie się o godzinie 18:00.

Komentarze

  • boohmacher

    Przyzwoite pojedynki, gala o dogodnej porze i darmowy stream dobrej jakosci czyli trzeba to zobaczyc 🙂 fajnie jakby kiedys PLMMA ogarnelo darmowa internetowa transmisje.