ACB 53: Zieliński, Kiełek, Celiński, Karwowski, Arsamikov i Wołodkiewicz na gali w Olsztynie

12 Styczeń 2017
ACB 53: Zieliński, Kiełek, Celiński, Karwowski, Arsamikov i Wołodkiewicz na gali w Olsztynie

acb53-plakat

Jak informuje federacja ACB na swoim fan page’u, już 18 lutego nasi wschodni goście zawitają do Olsztyna z kolejną mocną kartą walk. Rozpiskę ACB 53: „Young Eagles 15” wypełni sporo najmocniejszych fighterów ze stajni Berkut Arrachion Olsztyn.

Na pierwszy ogień, nie mogło zabraknąć Adriana Zielińskiego (16-5; 2-2 ACB), który przegrał ostatni z czterech pojedynków dla federacji i wróci z chęcią udowodnienia, że wciąż liczy się w swej kategorii.

Cieszy również obecność Pawła Kiełka (7-2-1; 1-0 ACB), który zaliczył udany debiut dla federacji, a następny nie doszedł do momentu realizacji z powodu kontuzji.

Małą niespodzianką jest obecność Karola Celińskiego (12-6-1), który stoczy dla ACB kilka pojedynków, które może przeplatać pojedynkami dla KSW z którym cały czas ma ważną umowę.

Skoro wspominamy o debiutach ACB, to do szeregu dołączył Paweł Karwowski (2-0-1) z Olsztyna. Jak na razie, brał udział głównie w lokalnych eventach i cały czas ma czyste konto, bez porażki.

Zagranicznym gościem będzie Aslambek Arsamikov (4-2; 1-1 ACB), na co dzień również trenujący w Berkut Arrachion Olsztyn. Ten uczestnik wielu polskich gal ma już koncie bonus za Walkę Wieczoru ACB 30 i dwa pojedynki dla ACB ogółem.

Po raz pierwszy na ACB, zobaczymy również Patryka Wołodkiewicza (3-0), który póki co trzykrotnie triumfował na zawodowym ringu. We wrześniu zanotował świetny nokaut w 1 rundzie.

Ciekawostką będzie zawodowy debiut Kamila Unruha (0-0), który amatorskich startach, uznał że jest już gotowy na zawodowstwo. 20-latek ma na koncie sporo miejsc medalowych z najważniejszych zawodów amatorskich w kraju.

Rywale zostaną podani na dniach, a bilety na ACB 53, można nabywać za pośrednictwem www.ticketpro.pl w cenie od 50 do 200 zł. Gala już 18 lutego na Hali Urania, przy ulicy Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego 44 w Olsztynie.

Komentarze