ACB: Rewanżowe starcie Bretta Coopera z Aslambekiem Saidovem dodane do karty walk w Manchesterze

13 Styczeń 2017
ACB: Rewanżowe starcie Bretta Coopera z Aslambekiem Saidovem dodane do karty walk w Manchesterze

Saidov vs. Cooper 2

W związku z błędną, zdaniem ACB, decyzją sędziego o przerwaniu pierwszego pojedynku Bretta Coopera z Aslambekiem Saidovem, włodarze postanowili zorganizować rewanż w trybie przyśpieszonym, a teraz znamy już miejsce i czas. Do starcia nr 2 o mistrzowski pas dojdzie na gali ACB 54, która odbędzie się 11 marca w Manchesterze.

W grudniowym pojedynku na ACB 50, Brett Cooper pokonał Aslambeka Saidova po barażu ciosów, po których nogi Aslambeka zaczęły się uginać, ale zawodnik zdołał ustać. Odmiennego zdania był jeden z najbardziej doświadczonych sędziów Leon Roberts, który postanowił jednak przerwać akcję w trzeciej rundzie. Porażka z Amerykaninem była przerwaniem serii czterech zwycięstw z rzędu Saidova.

Kariera Coopera w ACB przebiegła bardzo szybko, bo po nieudanej przygodzie z KSW, Brett najpierw wypunktował w sierpniu Beslana Isaeva, a w grudniu zanotował zwycięstwo nad Saidovem. W rozmowie z MMAnews potwierdził, że po zobaczeniu pierwszej walki, zgadza się z decyzją sędziego.

Komentarze

  • moon

    Jakoś mnie te rewanże nie jaraja. Takie odgrzewanie kotletów, podobnie w ksw np ewentualny rewanż Bedorfa. Rodriguezem. Czemu ma służyć? Dostał Karol w papę i maszyna idzie do przodu.Byl mistrzem tyle lat skończyło sie i czas iść dalej. Zestawialbym teraz Bedorfa z przyszłymi pretendentami jakiś czas i moze za rok dwa dałbym szanse. A zasłane i i Cooper? ACB powinno wywalić sędziów dowalić im kary za amatorszczyznę i tyle a rewanż według mnie tylko dla. Chwytu marketingowego na które sie już przestałem łapać.