Adam Niedźwiedź, Kacper Formela i Jacek Adamczyk na marcowym Slava Republic 2

16 Styczeń 2017
Adam Niedźwiedź, Kacper Formela i Jacek Adamczyk na marcowym Slava Republic 2

adam-niedzwiedz-korner-fa9

To najwyraźniej nie koniec przygody ze Slava Republic, o której usłyszymy częściej, bo już 4 marca zobaczymy w Gdańsku drugą edycję. Co więcej, w porannym Dzień Dobry TVN, Adam Niedźwiedź (3-2) wyjawił, że będzie jednym z głównych bohaterów tej gali.

Zaledwie 23-letni Adam, miał bardzo dobry start, po którym natrafił na dwie przeszkody w postaci Łukasza Kopery i Michała Michalskiego w sezonie 2014/2015. Od tamtego czasu, nękany kontuzjami zrobił sobie przerwę od zawodowych startów, skupiając się na szlifowaniu umiejętności, pomocy w przygotowaniach kolegów po fachu, a niedawno jako uczestnik TVN’owskiego Top Model. Pod koniec roku zawalczył w grapplingu, co było znakiem powolnego powrotu do rywalizacji na zawodowym ringu.

Informację potwierdził dodatkowo manager zawodnika Paweł Kowalik, który dodał, że na karcie pojawią się również Kacper Formela i Jacek Adamczyk. Niepokonany Kacper (4-0) przebojem przedarł się przez lata 2015/2016, zachowując czysty rekord czterech zwycięstw bez porażki. Adamczyk (3-1) również nie ma powodów do narzekań, bo niedawno pokonał m. in. bardzo mocnego Macieja Surmę.

Na karci walk zobaczymy na pewno jeszcze innego, mocnego fightera spoza Trójmiasta. Gala odbędzie się 4 marca na gdańskim AWF.

Komentarze

  • moon

    Moze Hallmann zawalczy. Najwyższy czas zrobić jakiś progres bo na razie lipa