Ambitne plany PLMMA na 2017 z nowym partnerem MMA Energy Drink

21 Styczeń 2017
Ambitne plany PLMMA na 2017 z nowym partnerem MMA Energy Drink

okninski-mma-energy-drink

„Cztery do pięciu dużych gal w ciągu roku.” – powiedział w rozmowie z MMAnews Mirosław Okniński. A to nie koniec, bo wraz z nowym partnerem biznesowym zajmującym się produkcją napoju energetycznego MMA Energy Drink, jest apetyt na więcej.

Lepsze oświetlenie, lepsza oprawa i jeszcze bardziej znani zawodnicy. Nasz nowy sponsor dodatkowo sfinansuje walkę mistrza igrzysk olimpijskich Szymona Kołeckiego na PLMMA 72 w Łomiankach. Są ambitni, chcą się rozwijać i wiedzą w co inwestować.

Czekamy wobec tego na efekty tych słów. Pierwszy test już 4 marca w podwarszawskich Łomiankach.

Komentarze

 • sw

  Super się zapowiada. Fajnie jakby na PLMMA zawalczył Jacek Czajczyński, bo to bardzo dobry, charyzmatyczny zawodnik wagi ciężkiej, który nie jest związany z żadną organizacją, a w swoim rekordzie ma m. in. wygrane nad Michałem Andryszakiem czy Szymonem Bajorem.
  PLMMA mogłoby zorganizować galę w Częstochowie na której zawalczyłby Jacek Czajczyński, a we freak fightcie Marcin Najman, np. z Kamilem Bazelakiem.

  • W. Mrozowski

   Już była gala w Częstochowie z Marcinem Najmanem 😉

 • Vald

  No ciekawie może być jeżeli to prawda i się uda, a co Czajczyńskiego, to jego wygląd nie jest w ogóle atletyczny, a i tak pokonuje wielu młodych rywali, więc spoko pomysł nawet

 • moon

  Niech Mirek robi te cztery piec gal w roku ale fajnych, bez staruszków bez nieperspektywicznych gości bez freakow. Wtedy sponsorzy przyjdą jak zobaczą poważny fajny produkt, a jak Mirek bedzie sprowadzał sappa najmana i tym podobnych to bedzie taka śmieszna organizacja od śmiesznych pojedynków i jedyne co Mirkowi zostanie to bieganie podczas gali z pudłami słomki ptysiowej.