And New… nowa odsłona MMAnews już gotowa

31 Styczeń 2017
And New… nowa odsłona MMAnews już gotowa

W nowy rok wchodzimy nokautem! Z przyjemnością prezentuję przed Wami efekt długiej i żmudnej pracy zespołu MMAnews, okupionej wieloma nieprzespanymi nocami i przegryzionymi ochraniaczami na zęby.

To dzięki Wam pobijamy nowe rekordy oglądalności jak ten z zeszłego miesiąca, gdy nasze wywiady osiągnęły niespotykany dotąd na skalę europejską poziom zainteresowania spośród wszystkich branżowych portali o MMA, jak również dzięki Wam moi drodzy MMAnews’owcy, w lutym „stuknie” 10 lat odkąd zawodowo jestem w branży mieszanych sztuk walki (red. pod różnymi kątami).

Wracając do sedna. Nowa szata to również nowe możliwości dla użytkowników, dla nas oraz dla naszych partnerów biznesowych i zaprawdę powiadam Wam… ten rok będzie należał do MMAnews.pl, bo za biznesowo-prywatnymi kulisami, dzieje się naprawdę dużo. To dopiero pierwszy etap tego co nastąpi w najbliższych tygodniach. Pozdrawiam 🙂

Wojciech Mrozowski

P.S. Jeśli zauważyłeś błąd w wyświetlaniu się strony na twoim monitorze lub urządzeniu mobilnym, zgłoś to do nas. Zanim to zrobisz, upewnij się że odświeżyłeś stronę z kombinacją klawiszy ctrl+F5, która wymusza „zaciągnięcie” wszystkich plików od nowa. Jeżeli problem występuje nadal, prześlij nam zgłoszenie na adres maila info@mmanews.pl. Jeśli możesz, załącz screen strony, napisz jaki używasz system operacyjny i w jakiej przeglądarce występuje problem.

Komentarze

 • W. Mrozowski

  Gdyby coś komuś nie działało, śmiało zgłaszać. Poprawiliśmy co się dało, ale e-licho nie śpi.

 • Zawodnik32

  Zmiana na plus, zobaczymy jak się przyjmie wśród użytkowników, na pewno nowoczesność bije z nowego portalu. Fajne menu u góry strony. Redaktor – dobra robota.

  • W. Mrozowski

   Robię co mogę.

 • boohmacher

  Milo slyszec, ze dobrze sie wiedzie mmanews. Fajnie gdyby jeszcze wiecej osob zaczelo sie udzielac w komentarzach ale rozumiem, ze nie do konca macie na to wplyw. Mi osobiscie nowa szata srednio odpowiada, byc moze jest to kwestia przyzwyczajenia do starej.

  • Zawodnik32

   Disqus też mi nie przypadł na początku, ale po czasie jest dla mnie dużo lepszy od poprzedniego systemu. Tak samo będzie z nowym mmanews. Chwila przyzwyczajenia i będzie „jak w domu”.