Artem Lobov chce walki z Cubem Swansonem

09 Styczeń 2017
Artem Lobov chce walki z Cubem Swansonem

Wygląda na to, że na horyzoncie pojawił się ciekawy pomysł na Super Fight w postaci zestawienia Artema Lobova z Cubem Swansonem. „Rosyjski Młot” rozpoczął już promocję tej idei, którą podchwycił Amerykanin i teraz pozostaje czekać czy temat chwyci u „match makera”.

W rozmowie z severemma.com, Artem powiedział:

Cub lub Korean Superboy byłby dla mnie bardzo dobrą walką. Ich ostatni pojedynek był świetny i naprawdę jestem przekonany, że byłbym dobrym zestawieniem dla któregokolwiek z nich. Zwłaszcza z Cubem, to byłby duży pojedynek na galę w Londynie. Myślę, że fani równie dobrze chcieliby mnie zobaczyć przeciwko Koreańczykowi.

Kiedy Cub walczył z Choi’em, wszyscy myśleli, że on nie zdoła zwyciężyć, ale zapomnieli że jego przegrane były z czołowymi fighterami na świecie. To żaden wstyd. On jest bardzo zręcznym strikerem i walka z nim byłaby ogromnym skokiem dla mojej kariery i bardzo dobrym pojedynkiem w ogóle.

Wszystko zapowiadało się bardzo dobrze, bo na wieść o wyzwaniu, Swanson napisał żartobliwie na Twitterze:

I tak nigdy nie lubiłem Artema, LOL.

Na co Lobov odpowiedział:

Jak już z Tobą skończę, będziesz miał jeszcze mniej powodów do lubienia mnie.

Niesiony falą ostatniego zwycięstwa, Cub dodał, że jego oczy skierowane są jednak w stronę Jose Aldo lub Maxa Holloway’a, jednak tutaj Artem ponownie uspokaja:

Jeszcze jedna przegrana ze mną i dla niego będzie już koniec.

I jak tu nie być jego fanem?

Komentarze