Aziz Karaoglu: „Chcę stoczyć ostatnią walkę z Michałem Materlą”

17 Styczeń 2017
Aziz Karaoglu: „Chcę stoczyć ostatnią walkę z Michałem Materlą”

Foto: kswmma.com

Foto: kswmma.com


Właśnie odbyliśmy ciekawą rozmowę z Azizem Karaoglu, w którym były pretendent KSW opowiedział o trudach ostatnich 8 miesięcy, gdzie zmaga się ze złym stanem zdrowia po kontuzjach odniesionych podczas przygotowań i w trakcie walki z Mamedem Khalidovem. Następna operacja to jednak spora szansa na powrót do doskonałej kondycji, a stamtąd tylko jeden krok do walki marzeń, z Michałem Materlą.

Obecnie najgorzej jest z moją ręką. Po pierwszej operacji złamane kości od 8 miesięcy pozostają złamane, bo nie mogą się ze sobą zrosnąć. Przy pierwszej popełniono błąd, dlatego jutro mam w tej sprawie konsultacje i lekarze zadecydują o konieczności przeprowadzenia kolejnej operacji. Od tego czasu w ogóle nie mogę trenować.

W międzyczasie, Aziz otrzymał kilka ofert walki od różnych promotorów z Polski, ale racjonalny kierunek jest tylko jeden:

Chcę walczyć z Michałem Materlą. To dobra historia. Mogę walczyć nawet w jego mieście. Nie robię tego dla pieniędzy. Nie trenuję, więc nie wyglądam atletycznie. Ale gdy zacznę, będę co 2 tygodnie rejestrował na zdjęciu postępy. To może być moja ostatnia walka i jednocześnie bardzo duży test dla mnie.

Jest tylko jeden mały problem… albo i dwa, bo na powrót do KSW zgodę musieliby wyrazić wcześniej włodarze.

Komentarze

 • Paweł Łuszczak

  Nie widzę szans na taką walkę, być może jakiś cień pojawi się jak Aziz przeprosi się z KSW.

  • W. Mrozowski

   Są „przeproszeni”. Chodzi o klimat wśród kibiców po tym jak opadł kurz.

 • moon

  Narazie niech Materla wyjdzie z więźnia. Ostatnio Lewandowski mówił ze sprawa Karaoglu jest zamknięta, zwolniony z kontraktu wiec słabo to widzę No chyba ze kawul jak zwykle zaczesujac brodę dopatrzy sie elementu ” biznesowego” tego starcia 🙂

 • vamos

  ostatecznie jak zamkną turasa to mógłby się zgadać z Materlą przez swoich prawników można by ich zestawić gdzieś na dziedzińcu w niemczech czy w Polsce. takie są szanse na tą walkę. przynajmniej ppv by sie sprzedało

 • boohmacher

  Mysle ze KSW nie zatrudni go z kilku powodow, a napewno nie zestawi go z Materla. Chyba ze ma on na mysli walke na GMC czy w jakiejs innej niemieckiej organizacji.

  • W. Mrozowski

   W GMC nie ma środków na zatrudnienie Michała, to akurat potwierdzone info z jego obozu. Zresztą, nie ma o czym mówić. W obecnej sytuacji jest to tak bardzo abstrakcyjna idea, niemal niemożliwa do zrealizowania.

   • moon

    Zobaczymy jak wyjdzie z kryminału czy nie weźmie środków od GMC i czy nie wystarcza.

    • kamel

     no wlasnie 🙂