Bartłomiej Kurczewski kontra Daniele Scatizzi na włoskim Venice Combat Event

10 Styczeń 2017
Bartłomiej Kurczewski kontra Daniele Scatizzi na włoskim Venice Combat Event

scatizzi-kurczewski

Bartłomiej Kurczewski (9-7) będzie pierwszym łódzkim fighterem Sharks Top Team, który otworzy sezon 2017. Jego rywalem będzie Daniele Scatizzi (7-2), a miejsce walki to włoska gala Venice Combat Event szykowana na 4 lutego.

Kurczewski wejdzie do gali w roli zastępcy za innego kontuzjowanego fightera, a starcie odbędzie się kategorii 77 kilogramów, a więc wyższej niż walczy na co dzień. Jego rywal jest rodowitym Rzymianinem i do tej pory walczył na topowych galach we Włoszech: Venator i niedawnej pierwszej edycji Bellatora na tamtejszym rynku. Niemal wszystkie wygrane odniósł przed czasem, głównie przez nokaut.

Wybór gali we Włoszech, to prawdopodobnie rezultat dwóch przegranych, jakie Bartłomiej odniósł na kontrakcie z federacją KSW i chęcią odbudowania rekordu. Trzymamy kciuki!

Komentarze

  • Robi

    Dobrą kase zaproponowali to idzie walczyć. Ale kolejna porażka sie szykuje dla Bartka.

  • boohmacher

    Brawo za to ze bierze walke i nie kalkuluje natomiast moim zdaniem Kurczewski nie ma warunków na 77 i jest duże prawdopodobieństwo ze dopiszę kolejną porażkę do swojego rekordu. Z drugiej strony na rynku mma nie ma zbyt wielu atrakcyjnych finansowo ofert a walką zagraniczną w zastępstwie może się wiązać z przyzwoitą wypłata.