Cody Garbrandt i TJ Dillashaw trenerami TUF 25

17 Styczeń 2017
Cody Garbrandt i TJ Dillashaw trenerami TUF 25

tuf25-garbrandt-dillashaw

Podczas wczorajszej gali UFC Fight Night 103 w Phoenix, ogłoszono trenerów 25 edycji The Ultimate Fightera. To byli koledzy z Team Alpha Male Cody Garbrandt i TJ Dillashaw, co wręcz w obecnej sytuacji gwarantuje potok „Trash Talkingu” z obu stron.

Pomysł na program miał być powoli zakopany, bo przesyt różnego rodzaju reality show, spychał serię w zapomnienie. Nowi właściciele UFC, również poinformowali, że zmniejszą budżet na projekt z 27 do 10 milionów dolarów. Atmosferze nie sprzyja również zmieniona na przestrzeni lat formuła z tego, co najbardziej kręciło ówczesnych fanów. Teraz prawdopodobnie się to zmieni, bo po zmianie klubu, TJ Dillashaw jest mocno „Persona non grata” w Kalifornii/Team Alhpa Male, a jak niedawno stwierdził mistrz Garbrandt:

„Conor miał rację, TJ to faktycznie wąż w trawie” (Snake in the grass)

25 seria ma podtytuł „Odkupienie”, co można przypisać każdemu w programie, bo w jego skład będą stanowili zawodnicy, którzy w przeszłości brali udział w TUF’ie. Na koniec Cody będzie oczywiście bronił pasa wagi koguciej, właśnie przed trenerem po drugiej stronie.

Komentarze