Damian Grabowski vs. Christian Colombo na majowej gali UFC w Danii

28 Styczeń 2017
Damian Grabowski vs. Christian Colombo na majowej gali UFC w Danii

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Podwójnie dobre wieści doszły redakcji MMAnews, bo już 27 maja Damian Grabowski (20-4) stoczy swój trzeci pojedynek dla UFC, a jego rywal będzie bardzo mocno w jego zasięgu. Polak wystąpi 27 maja na pierwszej gali w Danii i zmierzy się z miejscowym Christianem Colombo (8-2-1). Data, miejsce oraz walka, powinny zostać niebawem ogłoszone.

Obaj zawodnicy są w sytuacji, gdzie brutalna rzeczywistość UFC zweryfikowała umiejętności i rekordy każdego z nich, ale majowy pojedynek wyjaśni, gdzie jest ich miejsce. Duńczyk na pewno będzie miał tego dnia za sobą swoich kibiców, a będzie mu to potrzebne bo debiut UFC zakończył remisem, by chwilę później przegrać przez duszenie.

Dla Damiana Grabowskiego sytuacja kontraktowa względem UFC, wcale nie jest łatwiejsza. Dwie szybkie przegrane przez nokaut potrafią podciąć skrzydła każdemu. Wieści jednak niosą, że opolski fighter dostał nowych zasobów energii, a warunkiem – jeszcze za czasów matchmakera Joe Silvy -było, żeby zrobił przygotowania w dobrym obozie za granicą. Trzymamy kciuki!

Komentarze

 • Zawodnik32

  Colombo ogór jak cholera. Damian na luzie ogarnie, jakby nie patrzeć.

 • pool1892

  BOOM!!! Lepszej wiadomosci zwizanej z Damianem chyba byc nie moglo

 • asd

  Cos czuje ze grabowski znow przegra 🙁

 • Prorok

  Niestety UFC to obecnie fabryka.
  Chcą być obecni na wszystkich kontynentach więc muszą mieć mięso armatnie.
  UFC to już nie to co kiedyś.
  Powiedział bym,że wewnątrz organizacji mają kilka ,,lig”….