Dana White: „Ronda Rousey prawdopodobnie zakończy karierę UFC.”

31 Styczeń 2017
Dana White: „Ronda Rousey prawdopodobnie zakończy karierę UFC.”
foto.: ufc.com

W najnowszym podcaście UFC Unfiltered, Dana White wyjawił, że grudniowy przegrany występ Rondy Rousey, mógł być ostatnim w jej karierze MMA.

W rozmowie z nią – jeżeli miałby to podsumować tu i teraz, gdzie nie podoba mi się podejmowanie decyzji za nią – nie powiedziałbym, żeby jeszcze kiedyś zawalczyła. Myślę, że prawdopodobnie zakończy karierę w UFC. Odjedzie ku zachodowi słońca i zacznie żyć poza tematem walk.

Zaledwie 29-letnia „Rowdy” wróciła pod koniec roku, by zmierzyć się z mistrzynią Amandą Nunes o pas wagi koguciej, po długiej 13 miesięcznej przerwie. 48 sekund później świat nie mógł uwierzyć, że już jest po wszystkim.

Otępiała po ciosach i zdruzgotana ex czempion, ponoć przeżyła drugą przegraną lżej i na tyle świadomie, żeby zrozumieć że czeka ją jeszcze wiele wspaniałych rzeczy, ale już poza oktagonem jak twierdzi dalej Dana White.

Komentarze

  • moon

    Lepiej dla Rowdy zeby juz przestala walczyc. Zarobila swoje, skorzystala z tego ze jej kariera zostala rozdmuchana do niebotycznych rozmiarow i wystarczy. Powinna sie zajac komentowaniem UFC bo dwie ostatnie walki obnażyły jej beznadziejne umiejetnosci i szczerze mowiac powinna zakonczyc kariere po walce z Holly Holm ale 3 miliony dolcow chyba zawazyly na tym ze po raz drugi z rzedu sie skompromitowala. Chyba wystarczy. Niech pozostanie legenda kobiecego MMA bo moim zdaniem bardziej marketing i szczescie o tym zdecydowaly a nie jej boskosc.