FEN 15: Kontuzjowany Michał Michalski wypada z walki z Kamilem Gniadkiem

04 Styczeń 2017
FEN 15: Kontuzjowany Michał Michalski wypada z walki z Kamilem Gniadkiem

michalski-kontuzja-fen15

Dwa newsy jednego dnia o zmianie w karcie walk FEN 15, to niedobry sygnał na dziesięć dni przed pierwszą galą w tym roku. Najpierw Boubacar Balde w walce z Marcinem Zontkiem, a teraz niedawna siła 77 kg – Michał Michalski (5-2), który nie pojawi się w Lubinie z powodu kontuzji.

Dla Michalskiego to fatalne zakończenie roku, bo w maju doznał pierwszej od lat przegranej z rąk Davy’ego Gallona, a pojedynek z Kamilem Gniadkiem miał być tym czego potrzebował, aby z powrotem wskoczyć do wyścigu o pas. Zwłaszcza, że jego poprzedni rywal schodzi wagę niżej, a więc tytuł będzie znowu do wzięcia.

Co bardziej zaskakujące, uraz miał miejsce już dawno temu, a o zastępstwie ani samej kontuzji, nie usłyszeliśmy aż do teraz. Dodatkowo, w najnowszym trailerze FEN 15, nie ma ani słowa o rywalach Zontka i Kamila Gniadka, co potwierdza wszystko co powyższe. To prawdopodobnie nie koniec rewelacji, które będą następstwem tej zmiany. Zostańcie z nami!

Tagi

Komentarze

  • Invmvm

    Michalski i Gniadek, to młodzi perspektywiczni zawodnicy, którzy powinni jak najprędzej uciec z tej tonącej łajby, która udaje ekskluzywny statek..