FEN 16: Naruszczka vs. Hadaś i Odzimkowski vs. Żelazowski w walkach o mistrzowski pasy

14 Styczeń 2017
FEN 16: Naruszczka vs. Hadaś i Odzimkowski vs. Żelazowski w walkach o mistrzowski pasy

naruszczka-odzimkowski

Podczas studio gali FEN 15 w Lubinie, Paweł Jóźwiak przekazał widzom informację, że dzisiejsi zwycięzcy: Marcin Naruszcza i Albert Odzimkowski, zawalczą o mistrzowskie pasy swoich kategorii podczas gali FEN 16 z datą 11 marca.

Cięższy Marcin Naruszczka, dosłownie przed chwilą pokonał Filipa Tomczaka, przyjmując walkę w zastępstwie za kontuzjowanego Matta Horwicha. Po trzech rundach wywalczył jednogłośne zwycięstwo i teraz to on stanie przed szansą zdobycia tytułu. Jego rywalem będzie mocny Paweł Hadaś, który konsekwentnie wspinał się po drabince swojej kategorii, wygrywając dwukrotnie pod banderą FEN przez duszenie.

Drugim z pretendentów do mistrzowskiego pasa jest Albert Odzimkowski, który chwilę wcześniej pokonał młodego i niebezpiecznego Oskara Somerfelda, otrzymując purpurowy pas BJJ z rąk Kamila Umińskiego. Już od dawna wiadomo było, że włodarze chcą „Złotego” na kolejnego pretendenta i rzeczywiście. 11 marca jego rywalem będzie Paweł Żelazowski, który ma mocne dwa zwycięstwa dla FEN i już dawno był w pozycji do pasa. W listopadzie co prawda przegrał przez TKO na niemieckim GMC, ale mimo tego, swojej szansy się doczekał zgodnie z danym słowem.

Najwyraźniej jednak Paweł Jóźwiak nie był świadomy stanu zdrowia Odzimkowskiego, który od pierwszej rundy dzisiejszego pojedynku, niemal nie używał prawej ręki i nasze przeczucie sprawdziło się. Przed chwilą narożnik Alberta poinformował nas, że zawodnik za chwilę jedzie do szpitala z mocnym podejrzeniem złamania ręki.

Komentarze