FEN grozi palcem Tyberiuszowi Kowalczykowi, zabrania mu udziału w walkach dla innej federacji

02 Styczeń 2017
5
FEN grozi palcem Tyberiuszowi Kowalczykowi, zabrania mu udziału w walkach dla innej federacji


Włodarze FEN sprzątają zamieszanie, które narosło w ostatnim czasie wokół wrocławskiej federacji i masowo rozsyłają pisma do byłych zawodników (red. i nie tylko). Po kilku dniach od oficjalnej informacji Tyberiusza Kowalczyka o zakończeniu umowy z Fight Exclusive Night, doczekaliśmy się publicznej odpowiedzi.

W związku z oświadczeniem Tyberiusza Kowalczyka, zamieszczonym w dniu 30 grudnia 2016 roku na oficjalnym profilu zawodnika na Facebooku, informującym o zakończeniu przez niego współpracy z organizacją Fight Exclusive Night, oświadczamy, iż jest on nadal zawodnikiem naszej federacji i jego udział w walkach dla jakiejkolwiek innej organizacji będzie rażącym naruszeniem postanowień obowiązującego go kontraktu zawartego z naszą federacją, ze wszelkimi konsekwencjami prawno-finansowymi wynikającymi z jego zapisów.

Zarząd federacji Fight Exclusive Night

Swoją pewną pozycję podkreślił osobiście Paweł Jóźwiak, który napisał na Facebooku:

Nasze kontrakty są bardzo mocne i jesteśmy pewni swego! Będziemy surowo karać finansowo zawodników którzy w rażący sposób łamią warunki umów które wcześniej sami zaakceptowali i podpisali. Wkrótce więcej info!
Pozdrawiam wszystkich ludzi honoru i mających w życiu zasady.

Stwierdzenie „nasze kontrakty są bardzo mocne” to osobna i długa historia, bo jak wiemy STĄD, umowy FEN mają zaledwie 8 stron, podczas gdy KSW aż 20. To nie koniec rewelacji z obozu FEN, które pojawią się na przestrzeni najbliższych dni.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
W. MrozowskiboohmachervamosSowaInvmvm Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
boohmacher
Gość
boohmacher
Offline

Ciekaw jestem jak wygladaja te kontrakty i kto je tworzyl. Jak tak dalej beda uciekaly gwiazdy FENu to dlugo moga nie pociagnac albo polsat przestanie ich trasmitowac. Przy czysto sportowych pojedynkach, z malo wypromowanymi zawodnikami ogladalnosc gal moze mocno spasc.

vamos
Gość
vamos
Offline

Jóźwiak zostań lepiej gwiazdą disco polo wymiatałbyś na festynach taką wioche robisz

Sowa
Gość
Sowa
Offline

FEN znowu się ośmiesza, to poważna firma czy jakiś kram Janusza biznesu? Żenada

Invmvm
Gość
Invmvm
Offline

Zaczynam wątpić, że już któryś z kolei zawodnik, który był związany z FEN jest lekkomyslny i po prostu głupi, a skoro tak nie jest, to po prostu znaczy, że FEN ma strasznie marne umowy i są bardzo kiepską firmą, a o właścicielu, który zasłania się „zasadami, honorem” po tym jak skapnął się, że prawnie nic nie zdziała chyba lepiej nic nie mówić, bo ośmiesza się sam już wystarczająco.