FEN grozi palcem Tyberiuszowi Kowalczykowi, zabrania mu udziału w walkach dla innej federacji

02 Styczeń 2017
FEN grozi palcem Tyberiuszowi Kowalczykowi, zabrania mu udziału w walkach dla innej federacji


Włodarze FEN sprzątają zamieszanie, które narosło w ostatnim czasie wokół wrocławskiej federacji i masowo rozsyłają pisma do byłych zawodników (red. i nie tylko). Po kilku dniach od oficjalnej informacji Tyberiusza Kowalczyka o zakończeniu umowy z Fight Exclusive Night, doczekaliśmy się publicznej odpowiedzi.

W związku z oświadczeniem Tyberiusza Kowalczyka, zamieszczonym w dniu 30 grudnia 2016 roku na oficjalnym profilu zawodnika na Facebooku, informującym o zakończeniu przez niego współpracy z organizacją Fight Exclusive Night, oświadczamy, iż jest on nadal zawodnikiem naszej federacji i jego udział w walkach dla jakiejkolwiek innej organizacji będzie rażącym naruszeniem postanowień obowiązującego go kontraktu zawartego z naszą federacją, ze wszelkimi konsekwencjami prawno-finansowymi wynikającymi z jego zapisów.

Zarząd federacji Fight Exclusive Night

Swoją pewną pozycję podkreślił osobiście Paweł Jóźwiak, który napisał na Facebooku:

Nasze kontrakty są bardzo mocne i jesteśmy pewni swego! Będziemy surowo karać finansowo zawodników którzy w rażący sposób łamią warunki umów które wcześniej sami zaakceptowali i podpisali. Wkrótce więcej info!
Pozdrawiam wszystkich ludzi honoru i mających w życiu zasady.

Stwierdzenie „nasze kontrakty są bardzo mocne” to osobna i długa historia, bo jak wiemy STĄD, umowy FEN mają zaledwie 8 stron, podczas gdy KSW aż 20. To nie koniec rewelacji z obozu FEN, które pojawią się na przestrzeni najbliższych dni.

Komentarze

 • Invmvm

  Zaczynam wątpić, że już któryś z kolei zawodnik, który był związany z FEN jest lekkomyslny i po prostu głupi, a skoro tak nie jest, to po prostu znaczy, że FEN ma strasznie marne umowy i są bardzo kiepską firmą, a o właścicielu, który zasłania się „zasadami, honorem” po tym jak skapnął się, że prawnie nic nie zdziała chyba lepiej nic nie mówić, bo ośmiesza się sam już wystarczająco.

 • Sowa

  FEN znowu się ośmiesza, to poważna firma czy jakiś kram Janusza biznesu? Żenada

 • vamos

  Jóźwiak zostań lepiej gwiazdą disco polo wymiatałbyś na festynach taką wioche robisz

 • boohmacher

  Ciekaw jestem jak wygladaja te kontrakty i kto je tworzyl. Jak tak dalej beda uciekaly gwiazdy FENu to dlugo moga nie pociagnac albo polsat przestanie ich trasmitowac. Przy czysto sportowych pojedynkach, z malo wypromowanymi zawodnikami ogladalnosc gal moze mocno spasc.

  • W. Mrozowski

   Wiem z bezpośrednich źródeł, że już pojawiają się zaległości w wypłatach i bonusach dla zawodników, co wcześniej nie miało miejsca. Nikt z nas nie jest zainteresowany jednak powrotem do monopolu, więc nawet przy całej antypatii włodarzy do naszego portalu, mam nadzieję że utrzymają się na wodzie, ale jednocześnie zaczną szanować tych, którzy pomogli im stworzyć to widowisko. Często bezinteresownie.