Jerome Le Banner na celowniku Rizin FF w formule MMA

08 Styczeń 2017
Jerome Le Banner na celowniku Rizin FF w formule MMA

lebanner-profile

Jérôme Le Banner (3-2-1) planuje wrócić do MMA. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zaapelował do fanów o wsparcie jego kandydatury do występów w organizacji Rizin FF prowadzonej przez Nabuyukiego Skakibarę, który również zapytał na Twitterze, z kim fani chcieliby zobaczyć jednego z najbardziej utytułowanych kickboxerów w historii. W przeszłości dwukrotnie nie doszło do walki z Marcinem Różalskim, więc może tym razem? Zwłaszcza, że „Różal” ma osobowość idealną dla gustów tamtejszego kibica.

Jérôme Le Banner jest bliski występu na gali Rizin w 2017 roku, która jest największą organizacją MMA w Japonii. Prezes organizacji, Pan Nobuyuki Sakakibara zapytał o to, czy fani chcieliby zobaczyć Francuza w ringu Rizin FF. Dziękujemy za wszystkie udostępnienia, tweety i całe wsparcie.

https://twitter.com/nobu_sakakibara/status/818026996072529921

jerome-le-banner

43-letni Le Banner nie walczył w MMA od 2010 roku, kiedy przegrał przez decyzję z Satoshii Ishiim na gali Dynamite 2010. Francuz cały czas jest niezwykle popularny w Kraju Kwitnącej Wiśni, biorąc pod uwagę jego wcześniejsze dokonania na kickboxerskim ringu. Pod koniec grudnia był jednym z gości zaproszonych na trybuny Grand Prix wagi ciężkiej.

Komentarze

 • boohmacher

  Chętnie bym go zobaczył w starciu z jakimś innym weteranem. Osoba Rozala po tym jak się ostatnio odnosi do Pudziana jakoś do mnie nie przemawia.

 • Primo

  Czy wie ktos moze czemu nie wystapil na gali ksw przeciwko rozalowi ?

 • seba2212

  Przecież Różal powiedział, że po tych jajach, które odstawił LeBanner walki nie będzie…

  • W. Mrozowski

   Mówił, ale ludzie zmieniają zdanie gdy zmieniają się okoliczności. Oczywiście, niemal na pewno do tego starcia nie dojdzie ale JLB chce.

 • Mariusz G. Jaskot

  A on nie był przypadkiem ogłoszony jako uczestnik GP 2017 na sylwestrowej gali?

 • Pingback: Best Writing Service()