Joanna Jędrzejczyk w drugiej edycji „Agenta” z gwiazdami. 1 marca premiera autobiografii mistrzyni

24 Styczeń 2017
Joanna Jędrzejczyk w drugiej edycji „Agenta” z gwiazdami. 1 marca premiera autobiografii mistrzyni

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Już w połowie lutego, telewizja TVN wyemituje drugą serię programu Agent, w którym wezmą udział „gwiazdy” polskiego show biznesu, w tym Joanna Jędrzejczyk. To nie koniec nowości z obozu polskiej mistrzyni UFC, bo 1 marca nastąpi premiera jej autobiografii. Obie informacje ujrzały już światło dzienne, ale w bardzo szczątkowej wersji.

„Tajny projekt telewizyjny” o którym JJ mówi od dawna, to właśnie wspomniany „Agent”, który powstał pod osłoną wakacji w Argentynie. Wspólnie z byłą bokserką Agnieszką Rylik, Panie wzięły udział w telewizyjnym show, które będziemy mogli śledzić od przyszłego miesiąca.

Jeżeli jeszcze macie niedostatek wrażeń, to 1 marca w warszawskim EMPIK-u na ul. Marszałkowskiej 1, odbędzie się oficjalna premiera autobiografii Joanny Jędrzejczyk, która najwyraźniej znalazła czas na pisanie pomiędzy masakrowaniem kolejnych rywalek. Pozycja obowiązkowa w bibliotece każdego fana MMA.

Komentarze

  • moon

    I te szczątkowe informacje jak dla mnie nie wymagają dalszego rozwinięcia 🙂

  • Eksporter Zła

    szkoda 🙁

    wiadomo, że kasa się każdemu przyda, ale jak się rozsmakuje w telewizji może skończyć jak Ronda, albo Gina Carano. Nie wspomnę, że tamte dwie kobiety podjęły decyzję które po czasie okazały się zastopować ich kariery (czy wręcz przerwać- Gina) kiedyż już osiągnęły i przede wszystkim zarobiły bajońskie sumy, ale i tak, mma za bardzo zaczyna romansować z show biznesem 🙁