Joe Lauzon: „Nie zgadzam się z decyzją, to imię Marcina powinno zostać wyczytane.” (+video)

16 Styczeń 2017
Joe Lauzon: „Nie zgadzam się z decyzją, to imię Marcina powinno zostać wyczytane.” (+video)

lauzon-sanchez

Gdy wydawało się, że Marcin Held zabezpieczył na UFC Fight Night 103 pierwsze zwycięstwo w oktagonie, sędziowie mieli inne zdanie na ten temat. O zwycięstwie Polaka przekonany był sam zawodnik, fani w Phoenix i przed telewizorami, a nawet sam Joe Lauzon, który tylko pokręcił głową w geście dezaprobaty dla pracy sędziów punktowych.

W 100% nie zgadzam się z decyzją, ja również zostałem ostatnio oszukany, gdzie powinienem był wygrać. To w 100% powinna być walka Marcina. Nie zgadzam się w 100%, nie moje imię.
On jest super twardy, świetnie zajmuje pozycje z góry. Myślałem, że znokautowałem go w 1 rundzie, ale poszedłem za szybko, byłem przez to zmęczony ale to w 100% nie była moja walka.
Ma świetne jiu jitsu, to była bliska 1 runda, więc nie byłem nadmiernie podekscytowany. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego jiu-jitsu.

Sędziowie punktowali 27-30, 29-28, 29-28 na korzyść Joe Lauzona. Nawet nie wyobrażamy sobie co musi czuć w tej chwili Marcin Held, który szybko opuścił oktagon.

Komentarze

  • moon

    Ręce opadają. Jednak mimo tylu pomyłek sędziowskich w różnych organizacjach największa „kara” jest tryumfalne ogłaszanie bezsensownych rewanżów a jakoś o wywaleniu sędziego na zbity pysk dożywotnio sie nic nie mówi. Czy trzeba zacząć myśleć ze to nie umiejętności w walce decydują o zwycięstwie w tej branży?…

  • Robi

    Ktoś ważny za duzo kasy postawił na przegraną Helda!! Tak musiało być, Marcin poprostu musiał to przegrać!

  • Edward Oncki

    Co to kurwa ma być?