Joilton Santos: „Mateusz Gamrot, chcę ci dopier*olić w KSW. Mistrz FEN kontra mistrz KSW”

26 Styczeń 2017
Joilton Santos: „Mateusz Gamrot, chcę ci dopier*olić w KSW. Mistrz FEN kontra mistrz KSW”

joilton-santos-wyzwanie-gamrot-fen-ksw

W momencie w którym manager Joiltona „Peregrino” Santosa, napisał na naszym fan page’u „Wiem kto może znokautować Gamrota w KSW… Joilton Peregrino.” pod newsem o udziale „Gamera” w gali na Stadionie Narodowym, od razu zapaliła nam się czerwona lampka. Ta sama lampka eksplodowała, gdy do redakcji MMAnews napłynął mail z deklaracją mistrza FEN.

Mateusz Gamrot, słuchaj. Widziałem w internecie, że nie mają dla Ciebie przeciwnika. Mówię więc, ja jestem mistrzem FEN, ale chcę walczyć z Tobą w KSW. Jesteś gotowy? Jesteś gotowy człowieku? Jesteś gotowy? Chcę ci dopierdolić!

Zresztą zobaczcie sami.


To bardzo mocna deklaracja mistrza FEN i jednocześnie kolejny zawodnik wrocławskiej federacji, który głośno mówi o opuszczenie jej szeregów. To nie koniec pechowych informacji z obozu Fight Exclusive Night, jakie ostatnio napływają zewsząd.

Komentarze

 • Vald

  Wszystko fajnie gdyby nie był po 2 porażkach z rzędu 😉

  Ale przy okazji kolejny zawodnik FEN-u pokazał ile warte jest FEN 😀

  • W. Mrozowski

   W lutym ma walkę. Dobra wygrana może zrobić swoje. Ale ta historia…

   • Vald

    A można wiedzieć, gdzie i z kim ta walka w lutym? 😀

    • W. Mrozowski

     Niestety nie, Vald.

 • Zawodnik32

  Są dwie opcje: 1. Absolutnie ta walka się nie odbędzie, bo dwie ostatnie porażki. 2. Walka dojdzie do skutku i to szybko ją zakontraktują żeby „dorżnąć” FEN.
  Zależy jak bardzo zależy KSW na poniżeniu FENu.

 • Paweł Łuszczak

  Trochę z innej parafii. Nie rozumiem tego wyimaginowanego szumu medialnego serwowanego przez KSW, że oto kolejni mistrzowie zawalczą na Narodowym. Podają, że to będzie Gamrot, ale nie ma dla niego jeszcze rywala. Otóż, oczywiste jest to, że na KSW zawalczą niemal wszyscy mistrzowie, zatem ta aura odkrywania tajemniczych kart, jest dla mnie słaba.

  • W. Mrozowski

   Prawie nigdy nie jest tajemnicą kto gdzie będzie walczył z najwazniejszych Polaków. Co roku jest bardzo podobnie. Ilość gal i zawodników to ograniczona liczba kombinacji. Jedyną tajemnicą bywają ich rywale i nowe nabytki federacji.

 • Mariusz G. Jaskot

  Już nie mistrz 🙂

 • vamos

  Gamer nie błyszczy stójką, zbiera po głowie póki nie obali przeciwnika

 • boohmacher

  Mimo ze jest po dwoch porazkach chetnie bym go zobaczyl z Gamrotem. Jezeli w lutym wygra walke to mysle ze jest na to duza szansa. Raz ze jest jednym z niewielu dostepnych zawodnikow, ktorzy moga zagrozic Gamerowi, dwa ze jest mistrzem FENu.