Khabib Nurmagomedov zaoferował Tony’emu Fergusonowi dodatkowe 200 tysięcy $ za walkę

02 Styczeń 2017
0
Khabib Nurmagomedov zaoferował Tony’emu Fergusonowi dodatkowe 200 tysięcy $ za walkę

nurmagomedow-200k-ferguson

Khabib Nurmagomedov konsekwentnie wpisuje się w nową ideologię szokowania fanów UFC, coraz to bardziej wymyślnymi sposobami. Dagestańczyk pokazał jak bardzo jest zdeterminowany, aby dojść na sam szczyt i gotowy jest dorzucić pokaźną sumkę do wypłaty Tony’ego Fergusona, którego powstrzymuje właśnie wysokość wynagrodzenia od swojego pracodawcy.

Temat został nawet poruszony na niedawnym spotkaniu Dany White z mediami przed UFC 207, który z miejsca zestrzelił śmiały pomysł Fergusona twierdząc, że ten powinien walczyć z Khabibem i uhonorować świeżo podpisany kontrakt.

Nurmagomedov widząc uciekającą szansę, przycisnął Tony’ego do takiego momentu, z którego ciężko będzie uciec. Oto, co napisał na swoim Twitterze:


200 tysięcy dolarów wypłaty od zawodnika, to zdecydowanie precedens w UFC, który na pewno rozejdzie się szerokim echem. Wg Dany White, Khabib jest niesamowicie popularny za naszą wschodnią granicą i nie byłoby dla nas zaskoczeniem, gdyby ktoś z zamożnego otoczenia Nurmagomedova było fundatorem nagrody, tak jak w przypadku Mercedesa AMG GT, którego otrzymał od rosyjskiego oligarchy po jednym z pojedynków. Chyba, że miał na myśli 200 tysięcy rubli zamiast dolarów, czyli niecałe 14 tysięcy złotych!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o