KSW rozważa w tym roku kolejną zagraniczną galę

12 Styczeń 2017
KSW rozważa w tym roku kolejną zagraniczną galę

kawulski-maciej-ksw35

Warto było poczekać te kilka dni, na oficjalny komentarz Macieja Kawulskiego, który w pierwszej fazie wypowiedzi odniósł się do potencjalnie późnego rozpoczęcia sezonu w przypadku, gdyby gala na Stadionie Narodowym, miała być pierwszą w tym roku. Brak numeru przy majowym evencie od razu nasunął nam na myśl, że włodarze pozostawiają sobie furtkę możliwości w jedną lub drugą stronę i rzeczywiście.

Chcielibyśmy zrobić jeszcze jedną galę przed tą na Stadionie. Ciężar produkcyjny może jednak popchnąć sytuację w różną stronę.

Zapytany o scenariusz w którym 27 maja miałby być oficjalnym rozpoczęciem sezonu 2017 i tendencję do utrzymania ilości gal, Maciej Kawulski dodał:

Nadal planujemy zrobić cztery gale, a nawet pięć, bo w planach mamy żeby zorganizować w tym roku kolejną galę za granicą. Plany są jeszcze w powijakach, tak samo jak wybór kraju do którego mielibyśmy pojechać.

Czy włodarze skorzystają ze sprawdzonego angielskiego patentu, a może powinni zarzucić sieci gdzie indziej? Niebawem poznamy odpowiedź na to pytanie.

Komentarze

  • boohmacher

    Moim zdaniem jesli pierwsza gala KSW w 2017 bedzie na narodowym to zorganizuja w tym roku tylko 3 gale. Pod koniec roku uslyszymy jakim wielkim przedsiewzieciem byla organizacja gali na stadionie i nie udalo sie zrealizowac zalozonych planow. Ciezko juz mi sie slucha wypowiedzi Pana Kawulskiego, z ktorych nic nie wynika a dowiadujemy sie ciagle czego nie planuja.

  • Mariusz G. Jaskot

    To tyle jeśli chodzi o 4+4 gale 🙂