Manager: Mistrz Victor Marinho może wrócić do FEN

31 styczeń 2017
2
Manager: Mistrz Victor Marinho może wrócić do FEN

Victor Marinho (10-4) może wrócić do Fight Exclusive Night. Tę sensacyjną informację przekazał nam przed chwilą managera mistrza wagi piórkowej FEN, Maciej Kozłowski z World of Profit.

Mogę potwierdzić, że dzisiaj uczestniczyłem w rozmowach mających mu otworzyć ponownie drzwi do FEN. Czekam na rozwój sytuacji.

W marcu miną dokładnie dwa lata, gdy po kontrowersyjnym nokaucie w pierwszej polskiej 5-rundowej walce, Portugalczyk zmasakrował i wysłał do szpitala pretendenta Tymoteusza Świątka, który od tamtego czasu nie był już sobą i więcej nie wrócił do klatkoringu FEN. Wg nowych ekspresowych zasad Prezesa, „Kiko” powinien jednak utracić pas tym bardziej, że oprócz przerwy przegrał 3 z 4 walk po zdobyciu mistrzowskiego tytułu.

Po serii niefortunnych zdarzeń, które niestety rozkładają federację i jej mistrzów, FEN sięgnął po rezerwy. To rodzi dwa pytania, czy Marinho przyciągnie widza o którego tak walczą włodarze i najważniejsze, czy wspólnie sięgną „do kieszeni” po większe finanse, bo to jedyny czynnik o jaki walczył obóz Portugalczyka po pierwszym dniu od zdobycia pasa.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Vald
Vald
5 lat temu

Jóźwiak we wrześniu 2016 już ogłaszał, że Marinho wróci w 2017 bronić pas.

https://twitter.com/InVmvm/status/825030222626115590

W. Mrozowski
W. Mrozowski
Reply to  Vald
5 lat temu

Ktoś mi podpowiedział, że w Puncherze zapowiedział pozbawić Marinho pasa. W sumie był też artykuł: http://www.mmanews.pl/2015/05/fen-mocno-rozwaza-aby-pozbawic-victora-marinho-mistrzowskiego-pasa-osma-gala-przeniesiona-na-31-lipca/

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x