Marcin Held gotowy wejść na zastępstwo w walce z Paulem Felderem na UFC 208

18 Styczeń 2017
Marcin Held gotowy wejść na zastępstwo w walce z Paulem Felderem na UFC 208

held-lauzon-klincz

Marcin Held ma już urodzinowe życzenie, bo przed chwilą opublikował Tweet z internetową sondą, która mówi o tym kto miałby zastąpić kontuzjowanego Gilberta Burnsa na gali UFC 208. Wśród czterech propozycji, padło nazwisko tyskiego fightera, który z chęcią podchwycił temat.


Niedzielna przegrana polskiego fightera, w swym nieszczęściu była dla niego ogromną reklamą, bo fala negatywnych emocji skierowanych na sędziów punktowych UFC, przewinęła się przez cały świat MMA w oka mgnieniu.

Tym, który został bez rywala jest Paul Felder (12-3). Dla odmiany przydałby się jednak ktoś mniej niebezpieczny, bo przeciwko Marcinowi wytoczono dotychczas dwa działa dużego kalibru. Ale jeżeli tego właśnie chcecie, wiecie co macie robić.

Przy okazji, w czwartym odcinku vloga Joe Lauzona, możecie zobaczyć zakulisową pogawędkę z Lauzonem po walce. Przewińcie do 6:17 minuty.

Komentarze

  • boohmacher

    Jezeli Marcin czuje sie na silach to trzymam kciuki zeby udalo sie wskoczyc na to zastepstwo.

  • vamos

    może lepiej niech odpocznie, wiadomo że chciałby pokazać że ostatnio wygrał i jak najszybciej to potwierdzić że jest dobry ale może niech zrobi jeszcze postęp i udowodni że jest jeszcze lepszy niż ostatnim razem.