Marcin Różalski zawalczy o pas z Rodriguesem Jr. na Stadionie Narodowym

09 Styczeń 2017
Marcin Różalski zawalczy o pas z Rodriguesem Jr. na Stadionie Narodowym

rozalski-rodrigues-ksw-narodowy

Marcin Różalski spełni marzenia wielu zawodników ze stajni KSW, bo w maju zawalczy o pas wagi ciężkiej z obecnym mistrzem Fernando Rodriguesem Jr. W jaki sposób logicznie wytłumaczyć najnowsze posunięcie włodarzy?

Właściwa odpowiedź jest jedna. Zapełnić 62 tysięczny obiekt za wszelką cenę, a nazwisko Różalski za każdym razem budzi spore zainteresowanie. Na jego korzyść na pewno przemawia również ostatnie zwycięstwo z Mariuszem Pudzianowskim, ale sportowo fani celowali raczej w Michała Kitę.

Sytuacji na pewno nie ułatwia fakt, że większość kategorii wagowych to 4 lub 5 nazwisk na krzyż, zwłaszcza w kategorii ciężkiej. Wybór włodarzy był tym bardziej oczywisty w ich mniemaniu, bo „Różal” w połączeniu ze słowem klucz „pas”, na pewno medialnie wykona swoje zadanie i jako jeden z niewielu fighterów, nie otrzymał jeszcze swojej szansy.

Potencjalna wygrana z pewnością wywróci świat KSW do góry nogami i stworzy nie lada spektrum możliwości. Wbrew opinii fanów, którzy nie wyszli poza jedną walkę z Karolem Bedorfem, Brazylijczyk potrafi być groźny w każdej płaszczyźnie i to on będzie faworytem tego pojedynku. Wciąż jednak preferuje stójkę i chęć pokazania się z tej bardziej widowiskowej strony, może być dobrą wiadomością dla Polaka.

Z drugiej strony, Marcin Różalski wszem i wobec deklaruje, że jego kondycja zdrowotna od dawna nie była na tak dobrym poziomie. Szykuje się nie lada show.

Komentarze

 • Zawodnik32

  Na serio ten news ? Nie chce mi się w to wierzyć. Różlski sam mówił że nie zasługuje na walkę o pas i takowej by nie przyjął.

  • W. Mrozowski

   Dobrze wiedzieć, zapytam przy okazji. Gdzie tak powiedział. U mnie? 🙂

 • WódzManiTu

  I bardzo dobrze w końcu Różal ma szanse zostać mistrzem KSW(szkoda tylko że tak późno) dla mnie i tak już jest mistrzem. gdyby nie potknięcie z Mcsweeney i kontuzja z peterem grahamem to podejrzewam że po walce z McSweeneyem od razu by dostał walkę z karolem. Mam nadzieje że rozjebie brazyla i pas wróci do Polski!!

 • Invmvm

  Szykuje się super walka. Różal powinien to wygrać po wojnie w stójce

 • sw

  Różal raczej przegra, ale mega emocjonujące zestawienie. Pod względem emocji lepsze niż z Kitą czy rewanż z Bedorfem