Marcin Wójcik rywalem Tomasza Narkuna w walce o pas na PGE Narodowym

16 Styczeń 2017
Marcin Wójcik rywalem Tomasza Narkuna w walce o pas na PGE Narodowym

wojcik-narkun-ksw-stadion-narodowy

Chcieliście to macie! To póki co najbardziej sportowa decyzja włodarzy KSW przy okazji gali na Stadionie Narodowym, którzy na całe szczęście odeszli na moment od wzorca medialnego i postanowili zrobić przyjemność najbardziej zagorzałym fanom. Do walki o pas mistrza wagi półciężkiej, przypisano w tej chwili najbardziej zasłużonego z fighterów, Marcina Wójcika (10-4).

27-letni „Wielkolud” z Piły, jest obecnie w absolutnym sportowym topie KSW, bo ma za sobą ciąg ośmiu zwycięstw z rzędu i jednocześnie trzy mocne zwycięstwa w federacji. Każda inna decyzja włodarzy, rozpętałaby internetową rewoltę i to właśnie on zmierzy się z Tomaszem Narkunem, który ze skromnego fightera, zapragnął stworzyć nowy rozdział dla dywizji 93 kilogramy.

Co ciekawe, w ostatnich miesiącach Marcin wyrasta na faworyta kibiców, konsekwentnie odbierając fanów obecnemu mistrzowi. Wniosek? ACB-owskie hasło przewodni „Less show, more fighting” najwyraźniej idealnie wpisuje się również w polskie obyczaje.

Komentarze

 • Zawodnik32

  Pięknie,”Dżiant” od zaplecza wchodził do góry kat. 93, po cichu do celu. Na Narodowym rozerwie w końcu kurtynę. Siła i warunki + metodyka Marcina = pas.

 • W. Mrozowski

  Czemu ostatnio jest taka fala emocji przeciwko Tomaszowi?

  • Zawodnik32

   Może dlatego, że Narkun to taki trochę młotek.

  • moon

   Nie ma fali emocji, ludzie uważają go za słabszego od Wojcika i tyle, chyba ze przypomną sobie jak ” atakował ” pas wagi ciężkiej 😉 Narazie niech sie skupi nad tym żeby mu Wójcik nie wybił z głowy pasa. A i z zawodnikiem 32 sie zgadzam 😉

 • Dawid Czarnecki

  Tomasz jest dobrym zawodnikiem ale Marcin jeszcze lepszy. Wiadomo kto wyjdzie z pasem… M.W.

 • W. Mrozowski

  News ma 1.6K like’ów. Któregoś z dwójki bardzo lubią.