Marcin Wrzosek będzie bronił mistrzowskiego tytułu na KSW na Stadionie Narodowym

11 Styczeń 2017
Marcin Wrzosek będzie bronił mistrzowskiego tytułu na KSW na Stadionie Narodowym

Foto: kswmma.com

Foto: kswmma.com


Jak podała dzisiaj Konfrontacja Sztuk Walki, nowo koronowany czempion Marcin Wrzosek (12-3), podejmie się pierwszego mistrzowskiego testu w obronie pasa. To oczywiście w ramach gali KSW na Stadionie Narodowym 27 maja.

Walka na Stadionie Narodowym to spełnienie moich marzeń i zwieńczenie mojej sportowej kariery. Gwarantuję wszystkim kibicom, że na największej gali w historii KSW zobaczą w moim wykonaniu rzeczy, których jeszcze nie widzieli.

„Polish Zombie” już wcześniej wyraził na Twitterze gotowość do boju, więc nie jest wielkim zaskoczeniem, że włodarze skorzystali ze scenariusza, który wyrasta im pod nosem. Będzie to jego pierwsza obrona od grudnia 2016, gdzie przed kilkunastoma tysiącami kibiców w Krakowie, odebrał pas z rąk Artura Sowińskiego w niecałe trzy minuty drugiej rundy.

Komentarze

 • Patryk

  Jak odebrał pas w niecałe trzy minuty, skoro w drugiej rundzie? 🙂

  • Ann

   Przecież jest napisane, że w niecałe trzy minuty, ale rundy drugiej a nie całej walki:-)

 • Sowa

  Wrzosek to najlepszy piórkowy w Polsce, więc zasługuje na miano mistrza bez udawania McGregora jest świetnym championem nie to co jego poprzednik 😉 Marcin Wrzosek powinien zawalczyć z Kleber Koike Erbstem albo Julianem Erosa rewanż 🙂