Michał Kita o walce Różalski vs. Rodrigues: „Pas zostanie w Brazylii.”

10 Styczeń 2017
Michał Kita o walce Różalski vs. Rodrigues: „Pas zostanie w Brazylii.”

Foto: kswmma.com

Foto: kswmma.com


Wybór Marcina Różalskiego ponad Michała Kitę, na którego w dużej mierze stawiali fani przy ustalaniu kolejnego pretendenta, był dla wielu niemałym szokiem. Najwyraźniej również dla zawodnika z Zabrza, który oszczędził póki co komentarza, ale ma już swój typ na zwycięzcę.

Na swoim fan page’u napisał:

Cóż pas zostanie w Brazylii !!!

Bardzo mocne wystąpienie w walce z Karolem Bedorfem i dominacja w starciu z Michałem Włodarkiem, dla wielu były naturalnym wyborem „Masakry” na pretendenta. Jednak 62 tysiące miejsc Stadionu Narodowego jakie duet K&L będą chcieli zapełnić 27 maja, to dotychczas największe wyzwanie polskiej federacji. Do tego stopnia, że sportowa logika jeszcze mocniej niż zwykle zostanie zepchnięta na dalszy plan, a niebawem posypią się kolejne medialne zestawienia.

Przy okazji, włodarze cały czas milczą na temat spodziewanej gali w okolicach marca i biorąc pod uwagę bliskie terminy, nie powinniśmy być zaskoczeni jeżeli 2017 rozpoczną dopiero od PGE Narodowego. Świadczy o tym nie tylko fakt, że jest już 10 stycznia, ale również to, że gala na Stadionie Narodowym nie otrzymała oficjalnego numeru, co pozostawia pole do manewru.

Komentarze

 • Zawodnik32

  W to nie wątpie, że zostanie w Brazylii.

 • boohmacher

  Pewnie Kita liczył ze dostanie walkę z Fernando. Niestety włodarze jak widać chcą zawwszelką cenę zapełnić narodowy i postawili na bardziej rozpoznawalne nazwisko. Mam nadzieję że Kite też dostanie walkę na narodowym albo i wcześniej. Lubię gościa oglądać A swoje lata już ma i pewnie emerytura powoli się zbliża.

 • Robi

  Fernando przez KO w 1 rundzie.

 • vamos

  Gdyby Michał też chodził z wydziaranycm chu.. na czole na pewno miałby szanse teraz walczyc o pas, a gdyby zwyzywał swoich podopiecznych i ostatniego przeciwnika a także niedoszlego, a potem dał wykład podczas wywiadu na temat szacunku do zawodników to miałby murowany ME

 • Mat Nia

  A przed różalem wystąpią:
  Bilguun Ariunbaatar vs Adam Małysz
  Popek Monster vs Krzysztof Ibisz
  I zdecydowanie najciekawsza walka:
  Pudzianowski vs Kuba Wojewódzki.

  Na KSW poziom sportowy zszedł już dawno na drugi plan,teraz najważniejsze już są tylko fama w mediach i hajsik na koncie