Michał Włodarek kontuzjowany przed świeżo odwołanym Euro FC 2!

17 Styczeń 2017
Michał Włodarek kontuzjowany przed świeżo odwołanym Euro FC 2!

eurofc2-cancelled

Pechowe info z poznańskiego obozu, gdzie do niedawna w najlepsze trwały przygotowania Michała Włodarka do zagranicznej walki poza KSW. Jak udało nam się ustalić, „Komar” złamał palec i nie zawalczy w Pradze z Yosefem Ali Mohammadem, ale to i tak nie ma znaczenia w obliczu newsa o odwołanej gali w Czechach, bo nikt na niej nie zawalczy.

Oto, co o odwołanej gali w lutym napisał matchmaker organizacji, Tim Leidecker:

Jestem bardzo zawiedziony odwołaniem gali ustalonej na 11 lutego w Pradze. Spędziłem 5 miesięcy na układaniu kolejnej karty walk, która zadowoliłaby ekspertów i fanów, tym samym pomagając w rozwoju MMA w Europie. Gdy widzę jak moja praca poszła na marne, to wszystko jest bardzo frustrujące.

Wg oficjalnego komunikatu, powody to oczywiście finanse i prawdopodobnie z tego powodu jeden z głównodowodzących Jarno Kukila, ustąpił z roli CEO organizacji. Wg dalszej części oświadczenia, walki zostały przełożone na późniejsze terminy. Kiedy? Nie wiadomo, bo odwołano galę w Pradze i Kopenhadze, ustaloną na 6 maja. Najwcześniej jednak w przyszłym roku.

Z naszego prawie 11-letniego doświadczenia w branży MMA, oznacza to jedno, ten okręt prawdopodobnie pójdzie już na dno.

Komentarze

 • boohmacher

  Szkoda ze euro fc jest kolejna organizacja której się nie udało. Mam nadzieję ze Wlodarek szybko się wykuruje i niebawem zobaczymy go w klatce. Ciekawe jak wygląda jego kontrakt z KSw. Chętnie zobaczylbym go jeszcze raz w starciu z Longerem który jest na fali.

  • W. Mrozowski

   Są tylko dwa modele robienia biznesu MMA: taki jak w UFC lub KSW. Zobaczycie co będzie jak padną polskie numery dwa, trzy, itd.

   • G

    Nie wiem jak Pfen, ale Mirosław się zawsze odnajdzie 🙂