Oficjalne oświadczenie Rondy Rousey po UFC 207: „Potrzebuję czasu na refleksję odnośnie przyszłości.”

autor:
01 Styczeń 2017
0
Oficjalne oświadczenie Rondy Rousey po UFC 207: „Potrzebuję czasu na refleksję odnośnie przyszłości.”

Foto: mmafighting.com

Foto: mmafighting.com


Dana White mówił prawdę w studio Fox Sports twierdząc, że Ronda Rousey za drugim razem lepiej zniosła porażkę. Za pośrednictwem ESPN, była mistrzyni całkiem sprawnie czasowo opublikowała oficjalne oświadczenie po przegranej z Amandą Nunes.

Chcę podziękować wszystkim tym fanom, którzy byli ze mną nie tylko w tych wspaniałych momentach ale w tych najtrudniejszych. Słowa nie potrafią oddać ile Wasza miłość i wsparcie dla mnie znaczą.

Powrót nie do samej rywalizacji, lecz do wygrywania, było wszystkim na czym koncentrowałam się przez cały zeszły rok. Jednakże, czasami nawet gdy dasz z siebie wszystko i bardzo czegoś pragniesz, nie wszystko układa się tak jak to planujesz. Jestem dumna obserwując jak daleko zaszły kobiece dywizje w UFC i chciałabym pochwalić wszystkie kobiety, których udział przyczynił się do tego, wliczając w to Amandę.

Potrzebuję trochę czasu przerwy na refleksję i żeby pomyśleć o swojej przyszłości. Dziękuję za wiarę we mnie i zrozumienie.

Amanda Nunes potrzebowała jedynie 48 sekund, żeby zatrzymać popularną Rondę Rousey, która tym razem nie straciła przytomności jak w przypadku przegranej z Holly Holm, bo przed takim scenariuszem zdążył uchronić ją w piątek wieczór sędzia Herb Dean.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o