Paweł Brandys przeszedł do Daas Berserkers Team Bielsko Biała

04 Styczeń 2017
Paweł Brandys przeszedł do Daas Berserkers Team Bielsko Biała


Czas najwyższy na podjęcie poważnych kroków dla Pawła Brandysa (5-4-2), który mimo warunków, twardego charakteru i po dobrym początku, nie zwyciężył żadnego z czterech ostatnich pojedynków. W ostatnich dniach, reprezentant Oświęcimia postanowił coś zmienić i zaczął od przyłączenia się filii Berserkers Team w Bielsku Białej, o czym poinformował na swoim profilu FB.

Już po pierwszym treningu. Oficjalnie od nowego roku w DAAS Berserkers Bielsko Biała. Czeka mnie bardzo dużo ciężkiej pracy, szczegóły już niedługo.

Zapytany przez MMAnews o decyzję zmiany klubu, odpowiedział:

Po ostatniej walce zaczęło mi brakować możliwosci rozwoju w tempie, jakie mi odpowiada i zdecydowałem, że czas wyjść na głęboką wodę. Bielsko było również jedynym miejscem, przy którym nie muszę zmieniać miejsca zamieszkania i dodatkowej pracy, którą się zajmuję na co dzień.

Zaledwie 22-letni Paweł do tej pory walczył głównie na galach PLMMA, później Spartan Fight z którego odszedł po zmianie werdyktu wygranej walki z Ireneuszem Cholewą na remis, a ostatnio pojawił się w klatkoringu FEN.

Komentarze