Paweł Jóźwiak pozbawił Joiltona Santosa mistrzowskiego tytułu w trybie natychmiastowym

27 Styczeń 2017
Paweł Jóźwiak pozbawił Joiltona Santosa mistrzowskiego tytułu w trybie natychmiastowym


Nowy rekord! 23 minuty po opublikowaniu na mmanews.pl video wyzwania z ust mistrza FEN w kierunku mistrza KSW, współwłaściciel wrocławskiej federacji wydał natychmiastowy wyrok. Joilton Santos (13-6) został pozbawiony mistrzowskiego pasa Fight Exclusive Night.


Oba pojedynki Brazylijczyka odbyły się co prawda w kategorii 77 kilogramów, zamiast 70 kg gdzie dzierży pas, ale mimo to stanowisko FEN, pytanie czy konsultowane w tak krótkim czasie z pozostałymi wspólnikami, pozostaje nieugięte. Oficjalna strona organizacji oraz kanały społecznościowe organizacji milczą na ten temat, co wskazuje na jednoosobowy wymiar decyzji. Joilton otrzymał jednak pewną formę złagodzenia kary:


To jednak mało prawdopodobne, że Brazylijczyk kiedykolwiek wróci do FEN z uwagi na powracający jak bumerang problem zbyt niskich zarobków w federacji. Niebawem przedstawimy stanowisko obozu zawodnika w tej sprawie.

Komentarze

 • Zawodnik32

  Ale jaja, normalnie cyrki się wyrabiają w tym FENie ostatnio. Niedługo zawodników tam zabraknie.

 • Vald

  HA HA ha. To jest jakaś żenada. FEN w ogóle dotrwa do warszawskiej gali? 😀

 • boohmacher

  FEN powinien zatrudnic jakiegos specjaliste od wizerunku. Co i rusz dowiadujemy sie jakichs niewygodnych faktow dotyczacych organizacji i polowa osob interesujacych sie MMA ma z nich niezla beke. Zycze organizacji jak najlepiej, a prezesowi zeby dluzej sie zastanowil zanim napisze cos na twitterze.

 • moon

  A już myślałem ze go pokonał przez KO 🙂

 • Asd

  Ksw rozdaje karty w Polsce. … czekam na większą migracje i kulisy kontraktów fen … 60 tys dla Romka

 • Asd

  Napewno został zwolniony przez porazki a nie przez wypowiedź o ksw