PLMMA chce zorganizować pojedynek Bob Sapp vs. Matt Horwich w formule chwytanej

19 Styczeń 2017
PLMMA chce zorganizować pojedynek Bob Sapp vs. Matt Horwich w formule chwytanej

bob-sapp-garda

Profesjonalna Liga właśnie poszła w kierunku pomysłu, którego kompletnie nie zdołaliśmy przewidzieć. Jak poinformował redakcję Mirosław Okniński, trwają prace nad pomysłem zorganizowania starcia Bob Sapp kontra Matt Horwich w formule na same chwyty.

Tajemnica tego zestawienia tkwi w formie zdrowotnej amerykańskiego giganta, który wielokrotnie padał po zaledwie kilku ciosach. Wg źródeł z obozu „Bestii”, zmiany wywołane uderzeniami poczyniły odpowiednie spustoszenia. Całość wydaje się logiczna, po pierwsze obserwując jakość jego występów, po drugie gdy zwrócić uwagę na nikłą częstotliwość walk w porównaniu do twórczej przeszłości.

Jeżeli pomysł dojdzie do skutku, to na gali PLMMA 72 w Łomiankach z datą 4 marca.

Komentarze

 • W. Mrozowski

  Gdzie jest ten użytkownik MMAnews, który sugerował niedawno pomysł? Polać mu…

  • Deejaay

   Obecny! Czyli mam dobre „wtyki” hehe moze jakąś ofertę pracy w redakcji dostanę? 😀

   • Zawodnik32

    Wtyki, chyba do gniazdka w domu 😉 W redakcji to każden jeden by chciał robić, a robić to ni ma komu ;p

    • Deejaay

     Wiedziałem o tej walce jako jeden z pierwszych wiec te „gniazdka w domu” chyba działają… xD nawet sam redaktor naczelny stwierdził ze nie ma szans na takie zestawienie a tu proszę…. Pozdro 4 all

     • W. Mrozowski

      Bo nie ma szans, to na 90% nie dojdzie do skutku. Jest plan ale do realizacji daleka droga. Weź wszystkie okoliczności pod uwagę, to samemu szybko dojdziesz do prawdopodobieństwa tego zestawienia.
      A co do wtyków… wszystko co Mirosław wrzuca na FB lub fan page oznacza, że z kimś rozmawiał lub prowadzi rozmowy. Ten pseudo plakat Sapp vs. Horwich również tam był.

     • Deejaay

      To nawet plakat juz zrobił? Hehe Miro jak zwykle na propsie haha Ja fb nie posiadam xD co do prawdopodobieństwa to zgadzam sie.sam byłem „lekko”zdziwiony samym pomysłem,no ale skoro padło hasło to cos w tym jest.. a gdyby wypaliło to jak Miro by ich opłacił?Bob chciałby troche przytulić a i Matt tani nie jest..dość dywagacji-pożyjemy,zobaczymy.elo 🙂

 • boohmacher

  Chyba nikomu niepotrzebne starcie. Dwoch wypalonych gosci z roznych kategorii wagowych, do tego chwytana formula. Na koniec pozostaje pytanie skad trener wezmie kase na gaze dla Boba.

 • moon

  PLMMA szanuje za dawanie szansy młodym nieznanym zawodnikom. Starcie Sappa nic nie daje poza narażaniem organizacji na śmieszność. Coś temu Mirkowi w głowie sie zaczyna dziać….