Popek: „Król Albanii nie śpi, napier*ala do następnej walki.” (+video)

03 Styczeń 2017

Przed debiutem Popka Monstera w KSW, fani żartowali, że popularny raper przede wszystkim zmierzy się z nałogiem a dopiero później z Mariuszem Pudzianowskim. Po błyskawicznej przegranej w Krakowie, Paweł Mikołajuw jeszcze pod wpływem emocji obiecał fanom, że to nie koniec jego przygody z MMA i kolejne nagranie sprzed kilku dni pokazuje, że kontynuuje obraną ścieżkę.

Po wątpliwym wyczynie w okrągłej klatce, włodarze KSW nie byli już tak mocno przekonani do tego kiedy i czy w ogóle zdecydują się na walkę nr 2 z udziałem Popka. Dzień po walce, Marcin Różalski natomiast zapewnił, że nie pomoże Pawłowi po raz drugi.

Komentarze

 • boohmacher

  Niezle przykoksowal. Z takimi gabarytami raczej ciezko o dobra mobilnosc i kondycje potrzebna w mma.

  • Arek

   To jak wytłumaczysz mobilność Marka Hunta, Alistaira Overeema, Brocka Lesnara? Oni też mają za duże gabaryty do mma ?

   • Zawodnik32

    Gabaryt gabarytowi nie równy. Zależy dużo od budowy ciała. Overeem jest wysoki, długie nogi, długie ręce itd, inaczej się rusza, Hunt nie ma sztywnych ruchów, jest przy kości, ale nie ma ograniczonych ruchów przez rozbudowane ramiona,, Brock też inaczej się rusza(ł) od Popka. Popek jest niski, ma krótkie ręce, nogi, mało mobilny jest, – zbite mięso, bardziej nadaje się do ciężarów . Wiesz o co chodzi ?

    • Arek

     Jasne, w sumie racja ;D

     • Mani Nani

      Taki zawodnik jak Popek to raczej tylko obalić i zatłuc na dole młotkami 🙂 Każdy liczący się zawodnik tej wagi potrafi trzymać dystans w walce na pięści i nie da się łatwo trafić „cepem”. Przy tym zasięgu ciężko mu będzie kogoś ustrzelić w stójce, ale to tylko mma i waga ciężka 🙂