Rose Namajunas: „Kowalkiewicz ujawniła słabe strony Jędrzejczyk.”

12 Styczeń 2017
Rose Namajunas: „Kowalkiewicz ujawniła słabe strony Jędrzejczyk.”

Foto: USA Today

Foto: USA Today


W poniedziałkowym The MMA Hour, Rose Namajunas odniosła się do obecnych wydarzeń w kategorii słomkowej kobiet i jako była rywalka Karoliny Kowalkiewicz, odniosła się do polsko polskiej walki byłej pretendent z Joanną Jędrzejczyk:

Karolina poradziła sobie całkiem dobrze. Wydaje mi się, że trochę ujawniła słabe strony Joanny. Zachowam jednak szczegóły dla siebie. Nigdy nie straciłam nadziei, że zawalczę o pas więc kto wie.

Biorąc pod uwagę głośną porażkę Rondy Rousey na UFC 207, Namjunas wie, że od spełnienia marzeń może dzielić ją bardzo cienka linia:

Wszyscy uważają Jędrzejczyk za niepowstrzymaną siłę i tak samo myśleli o Rondzie. Ludzie potrafią jednak bardzo szybko kogoś skreślić, gdy ten ktoś tylko da słabszy pojedynek. Ja na to patrzę inaczej. Dla mnie Joanna robi świetną robotę i bardzo dobrze wykorzystuje aspekt pięciu rund. Doskonale wykorzystuje pozycję mistrza, zdobywając lepsze pozycje, wygrywając rundy i zwyciężając w oczach sędziów. Nie zrozumcie mnie na opak, ona po prostu wspaniale zachowuje spokój przez cały czas.

Sama ma już na oku Michelle Waterson i wg niej, są spore szanse, że dojdzie do tego zestawienia. Nie wyklucza również rewanżu z Karoliną Kowalkiewicz, który znajduje się na jej prywatnej liście życzeń.

Komentarze