Spartan Fight 7 z datą 1 kwietnia w Chorzowie. Browarski vs Siwy w walce wieczoru

27 Styczeń 2017
Spartan Fight 7 z datą 1 kwietnia w Chorzowie. Browarski vs Siwy w walce wieczoru


To już druga gala z datą 1 kwietnia, jaką zapowiedzieliśmy w dniu dzisiejszym i jednocześnie jedna z lepszych decyzji, jaką podjęło od miesięcy Spartan Fight. Siódma edycji wróci do korzeni tam gdzie wszystko się zaczęło, czyli do Chorzowa. W jednej z walk wieczoru zmierzą się Maciej Browarski kontra Grzegorz Siwy, a także potwierdzono udział kilku innych fighterów.

W październiku, Browarski (13-8) zaliczył udany debiut w kategorii średniej, zdobywając niejednogłośne zwycięstwo w starciu z Włochem Claudio Conti. Z kolei Siwy (9-1) w mocnym stylu odbił się po pierwszej zawodowej porażce, pokonując jednogłośnie mocnego Sylwestra Borysa i odsyłając go do wagi wyżej. Nie trudno zgadnąć, kto będzie faworytem przed śląskimi fanami. Panowie zmierzą się w jednej z walk wieczoru. W której? Dowiemy się po dokładnych ustaleniach.

Tradycyjnie, nie może zabraknąć kick boksera Michała Królika, z czterema zwycięstwami Spartan Fight na koncie. Swoją drugą walkę dla chorzowskiej federacji, stoczy z kolei Adam Wieczorek, który zanotował w Krakowie mocne zwycięstwo nad Ernesto Papą. Wydarzenie nie może się obyć bez Tomasza Jakubca, który odniósł zwycięstwo nad bardzo mocnym Kamilem Roszakiem. Bilety na kwietniową galę już niebawem w sprzedaży.

Jednocześnie, Spartan Fight wykorzystał moment, aby wprowadzić zunifikowane zasady MMA (MMA Unified Rules), które w pełni będą obowiązywały właśnie od kwietniowej gali.

Komentarze

 • Don_Mike

  Pięknie! Ominąłem gale w Płocku, ale tej na pewno nie można przegapić!

 • Vald

  Już teraz szykuje się mega rozpiska. Spartan Fight drugą organizacją w Polsce bez wątpienia. Coś mi się wydaje, że na tej gali wystąpi Tyberiusz Kowalczyk

 • sw

  W ogóle co dzieje się z Mateuszem Teodorczukiem? Byłby świetnym wzmocnieniem Spartan Fight.

  Zresztą pewnie niebawem w Spartan Fight zaczną walczyć Robert Radomski (KSW raczej nie będzie nim w najbliższym czasie zainteresowane ze względu na porażki) i Paweł Hadaś (FEN upada, więc lepiej, aby taki zawodnik nie marnował się w FEN)

  • W. Mrozowski

   Zadzwoniłem dla Ciebie na szybko, żeby zapytać Mateusza. Wróci, jeżeli uda mu się pogodzić codzienne obowiązki z odpowiednimi przygotowaniami. Zostawia sobie furtkę możliwości.

   • sw

    Serdecznie dziękuję. W takim razie oby Spartan czy jakaś inna organizacja zaproponowała mu takie warunki, aby mógł spokojnie skupić się na przygotowaniach.

   • boohmacher

    Tez wielokrotnie myslalem co sie dzieje z Teodorczukiem. Kiedys bardzo perspektywiczny zawodnik, o ktorym teraz sluch zaginal a szkoda. Fajnie jakby kiedys pojawil sie z nim wywiad, z ktorego dowiedzielibysmy sie dlaczego po niezlej serii wygranych przestal walczyc.

    • W. Mrozowski

     Jest napisane wyżej. Praca, życie, kontuzja też była.