Tomasz Narkun na karcie walk KSW na Stadionie Narodowym. Nazwisko rywala w godzinach wieczornych

16 Styczeń 2017
Tomasz Narkun na karcie walk KSW na Stadionie Narodowym. Nazwisko rywala w godzinach wieczornych

Foto: kswmma.com

Foto: kswmma.com


Nie udało mu się zawalczyć o pas wagi ciężkiej, będąc w posiadaniu tytułu w 93 kg, ale tak czy inaczej Tomasz Narkun będzie miał swoją szansę, aby zapisać karty historii wg własnego uznania. Przed chwilą włodarze potwierdzili jego udział na gali na Stadionie Narodowym.

„Żyrafa” póki co konsekwentnie i dwukrotnie obronił zdobyte w 2015 trofeum, a jego kariera w KSW konsekwentnie przyśpiesza. Od przejęcia pasa nie przestał kończyć swoich rywali i na jego koncie wciąż nie ma ani jednego pojedynku zakończonego decyzją.

Jednocześnie, federacja postanowiła potrzymać nas chwilę w niepewności i w godzinach wieczornych ogłosi nazwisko pretendenta dla Narkuna. Naturalnym następcą wydaje się Marcin Wójcik, ale zwłaszcza przy gali na Stadionie narodowym i potrzebie zapełnienia 62 tysięcy miejsc, sportowa logika zostaje zepchnięta na drugi, jeżeli nie trzeci plan.

Komentarze

 • moon

  Wójcik jest tajemnicą, nie fisiuje przed kamerami nie gada bzdur tylko walczy robi swoje. Jeśli KSW postawi na jakiegoś lansera to powoli bedzie to robić sie śmieszne. Chociaż jedna walkę niech dadzą mistrzowi na stadionie nie dla tatuaży, biznesu i pieniędzy bo światek mma jest na tyle dojrzały ze obroni sie sportem a nie kabaretem.

 • Viser

  Skoro rywal ogłaszany w Puncherze to na 100% Wójcik.
  Natomiast ja jestem przekonany, że Narkuna rozwali stres i trema, zostanie psychicznie zmiażdżony ogromem gali i tłumem ludzi, on podobno mocno się stresuję, zresztą widać to w wywiadach z Mateuszem Borkiem od razu po walce jak to całe ciśnienie z niego schodzi, dlatego jestem przekonany, że to go przerośnie. Oczywiście z Wójcikiem może być podobnie, dla mnie bez znaczenia który wygra.

 • Zawodnik32

  Wójcik !