Tony Ferguson: „Khabib jest gorszy niż prześladująca była dziewczyna”

18 Styczeń 2017
Tony Ferguson: „Khabib jest gorszy niż prześladująca była dziewczyna”

ferguson-blood

Tony Ferguson odniósł się do wczorajszej riposty Khabiba Nurmagomedova i trzeba przyznać, że ma w tym sporo racji. Khabib to bowiem absolutne przeciwieństwo charakteru skromnego zazwyczaj zawodnika z Rosji (Dagestanu):

On mówi mi, żebym poszedł trenować i zamknął się? Hej, już zbyt wiele powiedziałeś, synku. Mówisz za dużo. Obserwujesz mnie i odpowiedziałeś po 2,2 minuty. Jesteś gorszy niż prześladująca była dziewczyna. Patrzysz na mnie jak jastrząb, orzeł i chcę żebyś to robił, bo będziesz się stresował tym co zamierzam zrobić.

Walka przez wiele tygodni wisiała w zawieszeniu, gdy Ferguson próbował renegocjować świeżo podpisany kontrakt. Sytuacja na szczęście uległa poprawie:

Spełnili moje standardy. Ofertę Khabiba (200 tys $) z miejsca wyrzuciłem przez okno. To było jakieś śmieciowe gadanie. Teraz jestem gotowy. Wypracowaliśmy warunki finansowe. Wiem ile jestem warty i znam swoje liczby, a ten nadmuchany rekord Nurmagomedova, nie jest nawet blisko tego, co dotychczas zaprezentowałem światu.

Obaj zmierzą się niebawem na mocnej karcie UFC 209. Nie możemy się doczekać!

Komentarze

  • Kazik Kazik Kętrzyński

    Khabib to bowiem absolutne przeciwieństwo charakteru skromnego zazwyczaj zawodnika z Rosji (Dagestanu)… to o kim mowa?