Udział Jasona Millera w marcowej gali PLMMA 72 niepewny

20 Styczeń 2017
Udział Jasona Millera w marcowej gali PLMMA 72 niepewny

miller-surprised-face

Marcowy pojedynek Jasona Millera może zostać przeniesiony na późniejszy termin, jak poinformował przed chwilą naszą redakcję organizator Profesjonalnej Ligi, Mirosław Okniński.

Jason jest obecnie w Stanach Zjednoczonych i miał niebawem wrócić. Niestety poinformował mnie, że ma jakieś prywatne kłopoty i z obawy, że nie zdąży wrócić przed 4 marca, zastanawiam się nad przeniesieniem jego walki na maj.

Wg oryginalnego planu, popularny „Mayhem” miał zmierzyć się na PLMMA 72 z Wojciechem Balejko. Ostateczna decyzja w sprawie jego udziału na gali w Łomiankach, zostanie podana niebawem.

Komentarze

  • moon

    Trochę mi ten Mirek amatorka zaczyna świecić. Wydziera sie na tym fejsie jak głupi, Antka wciąga w jakieś dyskusje w sieci, promuje walkę wieczoru Millera na PLMMA a szczerze mówiąc jak go zobaczyłem na torwarze to wali w kocioł chyba 3 razy bardziej niż popek wiec do jakiejkolwiek formy mu daleko. Wziąłby sie ten Okninski za promocje solidnych polskich zawodników a nie jakichś cpunow alkoholików, Sappow i innych starych zgorzkniałych dziadów.