Walka o Romana Szymańskiego trwa

10 Styczeń 2017
Walka o Romana Szymańskiego trwa

pawel-jozwiak-polsat-puncher

Były pracodawca podkręca tempo w walce o odchodzących kolejno zawodników. We wczorajszym „Puncherze”, Paweł Jóźwiak podniósł poprzeczkę i odpowiedział na komentarz obecnego managera od Romana Szymańskiego, który podniósł w wypowiedzi dla mmarocks.pl argument o wypowiedzeniu umowy na podstawie niedotrzymanych warunków umowy i medialnym odwracaniu uwagi od problemów finansowych federacji:

Po pierwsze, niech zawodnik Pawła Kowalika odbierze pocztę. Dostanie wtedy pismo, które mu wysłaliśmy za potwierdzeniem odbioru. Wiadomość przesłana do internetu to tylko komunikat. Paweł Kowalik niech patrzy na siebie, bo jeszcze niedawno sam miał zaległości finansowe w stosunku do niektórych zawodników. Kiedyś też bawił się w promotorkę. Też miał problemy.

Jak twierdzi dalej, każda kolejna walka byłego mistrza, pogorszy jego sytuację:

Roman Szymański dalej jest naszym zawodnikiem. Ma z nami umowę, a wypowiedzenie jej było pisane przez prawnika, który ma tyle wspólnego z tą sprawą, co ja z językiem chińskim. Było to napisane bardzo nieudolnie. Zawodnik w sposób rażący naruszył umowę, więc będziemy go karać. Nie sądzę, by stoczył aż 10 walk, ale kilka może stoczyć, więc za każdą walką będzie płacił karę. Tak samo jak za każde niestawienie się na walkę do nas. Ja go nie zmuszam do robienia czegoś według mojej woli, tylko zmuszam go do respektowania umowy, którą sam podpisał. Mógł się z nią zapoznać.

Roman Szymański był najlepiej zarabiającym zawodnikiem FEN i mistrzem organizacji, jednak nigdy nie ujrzał na oczy kwoty o jaką chce walczyć były pracodawca.

Komentarze

  • Primo

    Parafrazujac Korwina , umow trzeba dotrzymywac i tyle. Nie znam szczegolow tej sprawy jak i kontraktu , wiec jedyne co pozostaje mi zrobic to usiasc na widowni , otworzyc paczke orzeszkow i sledzic ciag dalszy M jak milosc polskiego mma 🙂 .

  • vamos

    Jóźwiak jeszcze troche a w ramach protestu bedzie okupował wejście do klatki na KSW 38