ACB 53: Jakub Wikłacz zmierzy się z Dukvahem Astamirovem na gali w Olsztynie

08 Luty 2017
0
ACB 53: Jakub Wikłacz zmierzy się z Dukvahem Astamirovem na gali w Olsztynie

Jakub Wikłacz (4-1) wraca do klatki po porażce z Dawidem Gralką na gali Spartan 6, ale pod innym szyldem. 20-letni Olszynianin dołączył do swoich klubowych kolegów i wystąpi na gali ACB 53, która 18 lutego odbędzie się w Hali Urania. Jego przeciwnikiem będzie Dukvaha Astamirov (2-0).

Jakub jest jedną z nadziei młodego pokolenia w kategorii koguciej. W czterech zawodowych walkach zwyciężał takich zawodników jak Kosmel, Wojtas, zremisował w kontrowersyjnych okolicznościach z Marcinem Bilmanem. Następnie stoczył dwie walki dla Spartan Fight. W pierwszym pojedynku poddał w pierwszej rundzie Azamata Mustafaeva. W ostatniej walce zmierzył się Dawidem Gralką. Walka nie potoczyła się po jego myśli, gdyż podczas zwarcia pod siatką zawodnik Shark Top Team Łódź wyciągnął „skrętówkę” i zawodnik Berkut Arrachionu Olsztyn nie chcąc ryzykować urazu odklepał, ponosząc pierwszą porażkę w zawodowej karierze.

Dukvaha Astamirov stoczył dopiero dwa pojedynki. Od początku kariery jest związany z czeczeńską organizacją. W pierwszej potyczce poddał duszeniem trójkątnym Envera Ablyakimova. W drugim występie wypunktował Farukha Khabibulloeva. Olsztyńska karta prezentuje się wyśmienicie

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o