ACB 53: Piotr Strus zawalczy w Olsztynie w starciu z Michailem Tsarevem

13 Luty 2017
ACB 53: Piotr Strus zawalczy w Olsztynie w starciu z Michailem Tsarevem

ACB niczym grom z jasnego nieba uderzył z wiadomością o umowie z telewizją Polsat, szykując niezwykle sportową kartą na lutową galę w Olsztynie. Włodarze właśnie zatrudnili powracającego Piotra Strusa, który zatęsknił za dreszczykiem rywalizacji.

Wyjątkowo ciężki pojedynek czeka polskiego fightera, który w pojedynku na przetarcie od razu zmierzy się z doświadczonym Michailem Tsarevem (31-6), niedoszłym rywalem Borysa Mańkowskiego w starciu o pas KSW. 30-letni zawodnik z Novosibirska to specjalista od kończenia walk przed czasem, bez względu na to w jakiej płaszczyźnie przyjdzie mu się mierzyć.

Strus (9-3-2) to zdecydowanie fighter z niewykorzystanym potencjałem, jak zwykło się mówić o warszawskim zawodniku. Ostatni raz pokazał się w 2014 roku, kończąc tamten sezon dwoma remisami i przegraną. Sobotnie starcie odbędzie się w catchweight na 88 kg. Ciekawe w jakiej dyspozycji będzie w sobotę w Olsztynie?

Na nas karta walk zrobiła tak wielkie wrażenie, że dla niej odrzuciliśmy nawet możliwość uczestniczenia w sobotniej gali M-1 Challenge 74 w Sankt Petersburgu.

Komentarze