Bartłomiej Kurczewski przegrał we Włoszech decyzją sędziów

05 Luty 2017
1
Bartłomiej Kurczewski przegrał we Włoszech decyzją sędziów

Niestety zagraniczna przygoda we Włoszech, skończyła się niepowodzeniem dla Bartłomieja Kurczewskiego (9-8). Łódzki fighter przegrał na punkty w walce wieczoru gali Venice Combat Event z Danielem Scatizzi (8-2), który okazał się lepszy tego dnia przed własnymi kibicami.

To niestety trzecia przegrana „Kury” z rzędu, który niestety wygrał tylko jeden raz w sześciu ostatnich pojedynkach. Próba odbudowy i ewentualny powrót do KSW póki co oddalają się, który będzie musiał jeszcze mocniej zapracować na sukces. Pojedynek odbył się w kategorii 77 kilogramów, czyli wyższej niż zwykle walczy.

UPDATE: Kurczewski wbrew zaleceniom narożnika, często wdawał się w klincz, podczas gdy instrukcje dotyczyły głównie wykorzystania umiejętności uderzania. Jego rywal już w 1 rundzie był wyczerpany, zwłaszcza gdy otrzymywał celne ciosy od Bartłomieja. To co robił skutecznie Scatizzi, to zachowanie zimnej głowy przy jednoczesnym klinczu, gdzie spychał Polaka pod siatkę, wciągając go w swoją grę. Włoch nie był skory do wymian w stójce, konsekwentnie narzucając klincz i obalając. Zaraz po tym „Kura” wstawał i tak przez cały pojedynek.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Zawodnik32 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
K. Witek
Editor
K. Witek
Online

Szkoda, Bartek fajny chłop, ciekawie walczy, ale jakaś zła passa się wkradła. Odbuduje się.